Washington Capitals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Posily do tímu

+2
XruC
alexanderthegreat8
6 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Posily do tímu - Stránka 2 Empty Re: Posily do tímu

Příspěvek  XruC Fri Jan 23, 2009 1:47 pm

filipraul napsal:Ja som hlavne dufal v lete cez prestupy ze pride Redden, alebo Mezsaros ale tak nejak sa nepodarilo a bol to skor len taky sen:D a velke platy maju...nieco ako Valabik ktory by sa mohol do buducna len zlepsovat co ja viem ja by som to aj bral..

Presne..ja si uz take 2-3 tyzdne hovorim, ze keby som bol GM tak by som sa pokusil o trejd Valabika. Ten chalan ma vsetko co potrebujeme, vie hitovat aj sa bit. V obrane casom moze byt na podobnej urovni ako Chara...ale len na podobnej, lebo Zdeno mi pride velmi ctiziadostivi a ma aj v hlave. Valabik by bol vsak velmi podobny, ja by som ho urcite bral.

Zase Meszarosa a Reddena nechcem..po nich som nikdy nejako netuzil.
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Posily do tímu - Stránka 2 Empty re

Příspěvek  filipraul Fri Jan 23, 2009 3:22 pm

Nehovorim ze teraz sa dari Meszarosovi ale v Ottawe hral celkom na slusnej urovni.A co sa tyka toho slovanu tak ani ja ako kosican nepoviem ze nevedia hrat vedia hrat ale nemam ich rad no:D
A toho Valabika by som urcite bratl

filipraul
Hráč farmy
Hráč farmy

Poeet p?íspivku : 31
Registration date : 15. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Posily do tímu - Stránka 2 Empty Re: Posily do tímu

Příspěvek  alexanderthegreat8 Sat Jan 24, 2009 1:31 am

filipraul napsal:Nehovorim ze teraz sa dari Meszarosovi ale v Ottawe hral celkom na slusnej urovni.A co sa tyka toho slovanu tak ani ja ako kosican nepoviem ze nevedia hrat vedia hrat ale nemam ich rad no:D
A toho Valabika by som urcite bratl

nooo hej ale on je trencan a trencan nikdy nemoze povedat neco dobre na slovan ... taky hnoj nam tu netreba .... Mad
myslim si ze treba defenzivny obranca a tym je inak ok ...
alexanderthegreat8
alexanderthegreat8
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 119
Age : 36
Registration date : 12. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Posily do tímu - Stránka 2 Empty re

Příspěvek  filipraul Sat Jan 24, 2009 10:49 pm

Pockaaj ziadny hnoj. Je to slovak a ani ja ti nepoviem nic dobre na slovan ale som hnoj?Tak isto asi ako ty nepovies nic dobre na kosice alebo setky ostatne tymi. Ale nebudem ti nadavat do hnoja ked to je len nevrazivost medzi klubmi a fanusikmi a nie ludmi.AKo clovek pre mna nesi hnoj Mad

A ten defenzivny by sa fakt zisiel ale bude to tazke

filipraul
Hráč farmy
Hráč farmy

Poeet p?íspivku : 31
Registration date : 15. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Posily do tímu - Stránka 2 Empty Re: Posily do tímu

Příspěvek  alexanderthegreat8 Sun Jan 25, 2009 1:10 am

filipraul napsal:Pockaaj ziadny hnoj. Je to slovak a ani ja ti nepoviem nic dobre na slovan ale som hnoj?Tak isto asi ako ty nepovies nic dobre na kosice alebo setky ostatne tymi. Ale nebudem ti nadavat do hnoja ked to je len nevrazivost medzi klubmi a fanusikmi a nie ludmi.AKo clovek pre mna nesi hnoj Mad

A ten defenzivny by sa fakt zisiel ale bude to tazke

na teba som nepovedal nic ... kosice ja neriesim absolutne ... ja mam v lige jedineho nepriatela a to je TN inak povedane ufoni ... rivalita s vychodom ma nezaujima :-) rovnako ako ma nezaujimaju hadky na nete s nimi ... ja jedine TN ;-) a meszaros je viac menej odchovanec Ufonov takze preto... ja nepozeram ci slovak,cech,rus ... ked mi je nekto nesympaticky tak mi je jedno skade je ... a meszaros patri na black list u mna ... jednoznacne ... a nic nezmeni na tom ani to ze je slovak .... takze nedomyslaj si teba som nijako neurazil ....
alexanderthegreat8
alexanderthegreat8
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 119
Age : 36
Registration date : 12. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Posily do tímu - Stránka 2 Empty re

Příspěvek  filipraul Sun Jan 25, 2009 1:40 am

ale ved jasne ze mna si neurazil.D ale tak som myslel ze drzime pokope ako slovaci (nie my dvaja konktretne proti tebe nic) a ze aj keby bol najhorsi hrac tak ho podporime:D

filipraul
Hráč farmy
Hráč farmy

Poeet p?íspivku : 31
Registration date : 15. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Posily do tímu - Stránka 2 Empty Re: Posily do tímu

Příspěvek  alexanderthegreat8 Sun Jan 25, 2009 5:09 pm

filipraul napsal:ale ved jasne ze mna si neurazil.D ale tak som myslel ze drzime pokope ako slovaci (nie my dvaja konktretne proti tebe nic) a ze aj keby bol najhorsi hrac tak ho podporime:D

nie nie ja ziadneho ufona nepodporim Very Happy inak vsetko ok u mna Basketball
alexanderthegreat8
alexanderthegreat8
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 119
Age : 36
Registration date : 12. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Posily do tímu - Stránka 2 Empty Re: Posily do tímu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru