Washington Capitals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sezona 2008/09

+5
Louža
alexanderthegreat8
XruC
fancaps
Hendrix
9 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Sezona 2008/09 - Stránka 4 Empty Re: Sezona 2008/09

Příspěvek  XruC Mon Jan 12, 2009 10:27 pm

alexanderthegreat8 napsal:inak nekde spekulovali ze tampa chce pustit vinca levacaliera ... moj naj hrac po ovecke ... to by bol utok... lecavalier - ovechkin :-))
ale to bola kachna iba ...

zatial som spokojny s nickym backstromom ... to parada ten spolu s ovcov co vymyslia .. nicklas a alex to bude casom naj dvojka v nhl :-)
zatial spokojnost aj s vikym kozlovom ... bodovo sice nic prevratne ale jeho hra je pekna a da sa na to pozret !!!!!

No neviem..ja som sa za ten kratky cas co su novi majitelia v Tampe naucil, ze ti su schopni takmer vsetkeho a asi sa riadia heslom, nech je veselo, uz dlho nebol ziadny trejd, tak by ma to vobec neprekvapilo..

Co sa tyka Kozlova, tak mne sa naopak vobec nepaci, pretoze je to skoro 2 m hrac, vyse 100 kg a vobec, ale vobec nehituje. Prave Caps ma problem, ze sme strasne makky, neviem ako tento rok, ale min. rok sme boli najvyssi tym v NHL ale ti hraci sa boja hitovat. Ved obri ako Fehr, Kozlov, Schultz co maju skoro 2m a nikdy nehituju? Potom prideme do PO a zhorime ako fakla..my sme aj min. rok na Phillu jednoznacne mali, len ta nas dostala svojou tvrdou fyzickou hrou, ja by som bol za, aby sa muzstvo posilnilo o par fyzicky hrajucich hracov..
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Sezona 2008/09 - Stránka 4 Empty Re: Sezona 2008/09

Příspěvek  alexanderthegreat8 Fri Jan 16, 2009 2:53 am

XruC napsal:
alexanderthegreat8 napsal:inak nekde spekulovali ze tampa chce pustit vinca levacaliera ... moj naj hrac po ovecke ... to by bol utok... lecavalier - ovechkin :-))
ale to bola kachna iba ...

zatial som spokojny s nickym backstromom ... to parada ten spolu s ovcov co vymyslia .. nicklas a alex to bude casom naj dvojka v nhl :-)
zatial spokojnost aj s vikym kozlovom ... bodovo sice nic prevratne ale jeho hra je pekna a da sa na to pozret !!!!!

No neviem..ja som sa za ten kratky cas co su novi majitelia v Tampe naucil, ze ti su schopni takmer vsetkeho a asi sa riadia heslom, nech je veselo, uz dlho nebol ziadny trejd, tak by ma to vobec neprekvapilo..

Co sa tyka Kozlova, tak mne sa naopak vobec nepaci, pretoze je to skoro 2 m hrac, vyse 100 kg a vobec, ale vobec nehituje. Prave Caps ma problem, ze sme strasne makky, neviem ako tento rok, ale min. rok sme boli najvyssi tym v NHL ale ti hraci sa boja hitovat. Ved obri ako Fehr, Kozlov, Schultz co maju skoro 2m a nikdy nehituju? Potom prideme do PO a zhorime ako fakla..my sme aj min. rok na Phillu jednoznacne mali, len ta nas dostala svojou tvrdou fyzickou hrou, ja by som bol za, aby sa muzstvo posilnilo o par fyzicky hrajucich hracov..


mas aj nejaky navrh koho by si takeho uvital fyzickeho Very Happy ??
alexanderthegreat8
alexanderthegreat8
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 119
Age : 36
Registration date : 12. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Sezona 2008/09 - Stránka 4 Empty Re: Sezona 2008/09

Příspěvek  XruC Fri Jan 16, 2009 3:21 am

Trebars by bolo fjan sa pokusit o trejd Downieho z TBL, to je cisto fyzicky hrac a taky maly hajzlik, ktory by sa nam neskutocne zisiel. Inak ma nikto dalsi nenapada, ale potrebovali by sme ako sol obrancu Orpikovych kvalit..
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Sezona 2008/09 - Stránka 4 Empty Re: Sezona 2008/09

Příspěvek  alexanderthegreat8 Fri Jan 16, 2009 3:48 am

XruC napsal:Trebars by bolo fjan sa pokusit o trejd Downieho z TBL, to je cisto fyzicky hrac a taky maly hajzlik, ktory by sa nam neskutocne zisiel. Inak ma nikto dalsi nenapada, ale potrebovali by sme ako sol obrancu Orpikovych kvalit..

noo tak obrana sa na utok nehrabe ani zdaleka .... to je pravda ...ale tesi ma karl alzner ..ten vysiel ..... pre mna po greenovi druhy naj obranca ....
alexanderthegreat8
alexanderthegreat8
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 119
Age : 36
Registration date : 12. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Sezona 2008/09 - Stránka 4 Empty Re: Sezona 2008/09

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru