Washington Capitals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olie Kölzig

5 posters

Goto down

Olie Kölzig Empty Olie Kölzig

Příspěvek  Louža Wed Jul 30, 2008 7:44 pm

Tak Olie je nenávratně pryč pojďte na tomto topicu zhodnotit jeho působení u Caps SmileSad
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Olie Kölzig Empty Re: Olie Kölzig

Příspěvek  alex-ovechkin Wed Jul 30, 2008 10:01 pm

Více než 300 vítězných zápasů.. Smile
alex-ovechkin
alex-ovechkin
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 182
Age : 30
Registration date : 29. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Olie Kölzig Empty Re: Olie Kölzig

Příspěvek  Louža Wed Jul 30, 2008 11:37 pm

O to tu ani tak nejde o výhry ale spíše co všechno pro Caps vychytal a hlavně co všechno znamenal pro tým
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Olie Kölzig Empty Re: Olie Kölzig

Příspěvek  Louža Wed Jul 30, 2008 11:48 pm

A navíc Olie Kölzig byl ikonou Caps několik a lidé chodili i díky němu se do MCI (dnes Verizon) Centra dívat on měl to co má teď Alex Ovečkin a to potenciál přilákat lidi a jeho nej triumfem bylo když Caps pomohl do finále Stanley Cupu v roce 1998 kdy Caps podlehli až ve finále Detroitu Red Wings
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Olie Kölzig Empty Re: Olie Kölzig

Příspěvek  fancaps Thu Jul 31, 2008 1:41 am

Louža napsal:A navíc Olie Kölzig byl ikonou Caps několik a lidé chodili i díky němu se do MCI (dnes Verizon) Centra dívat on měl to co má teď Alex Ovečkin a to potenciál přilákat lidi a jeho nej triumfem bylo když Caps pomohl do finále Stanley Cupu v roce 1998 kdy Caps podlehli až ve finále Detroitu Red Wings
Presne tak olie byl a bude jeden s nejvetsich hracu historie caps doufam ze jednou bude jeho cislo vyset u stropu verizon centra....byl jsem docela nestastny kdyz oznamil ze konci u caps! No Sad
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Olie Kölzig Empty Re: Olie Kölzig

Příspěvek  XruC Thu Jul 31, 2008 2:26 am

Ak nebude vysiet Ollieho dres, tak uz potom fakt neviem, koho by mal..a bol by som rad, keby siel Olliho dres spolocne s magickou 12 (Peto Bondra) Podla mna to boli dve najvacsie inoky minulej dekady Caps.

Po Ollieho odchode z Caps som toho o nom napisal neskutocne a nechcem sa stale opakovat, takze to skratim, Ollie bol pre mna hrac cislo 1, mal som ho zo vsetkych najradsej..Ollie odisiel ako posledny z tej dekady, vdaka ktorej som si oblubil Caps a mne za nim bude fakt smutno..S nim skratka odisiel obrovsky kusisko historie
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Olie Kölzig Empty Re: Olie Kölzig

Příspěvek  alex-ovechkin Thu Jul 31, 2008 10:04 am

Sice nejsem fanoušek Caps více jak 2 roky, ale měl jsem Olieho rád a docela mě vzalo, když jsem se dočetl, že končí.. Sad Je to velká škoda
alex-ovechkin
alex-ovechkin
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 182
Age : 30
Registration date : 29. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Olie Kölzig Empty Re: Olie Kölzig

Příspěvek  Louža Thu Jul 31, 2008 10:37 pm

Olie byl a bude navždy v mém srdci je to kus srdce týmu které je beznávratu pryč což je škoda zasloužil by si skončit v týmu Caps aby se mu dodalo té pocty aby skončil v týmu Caps a končil před vyprodaným publikem které by mu aplaudovalo prostě toto by si Olie zasloužil za to co pro Caps udělal SmileSad
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Olie Kölzig Empty Re: Olie Kölzig

Příspěvek  alex-ovechkin Thu Jul 31, 2008 11:27 pm

Louža napsal:Olie byl a bude navždy v mém srdci je to kus srdce týmu které je beznávratu pryč což je škoda zasloužil by si skončit v týmu Caps aby se mu dodalo té pocty aby skončil v týmu Caps a končil před vyprodaným publikem které by mu aplaudovalo prostě toto by si Olie zasloužil za to co pro Caps udělal SmileSad

Přesně tak.. Takhle skončit neměl, ne proto co dokázal..
alex-ovechkin
alex-ovechkin
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 182
Age : 30
Registration date : 29. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Olie Kölzig Empty Re: Olie Kölzig

Příspěvek  Louža Fri Aug 01, 2008 12:14 pm

Olie byl jedinečný a hlavně v paly off 1998 ukázal že je to extratřída když dovedl spolu s dalšími viz Juneau, Housley(nebo aspoň myslím Very Happy), Bondrou a spol. do finále SC škoda že to pak už nikdy nezopakovali SadSad tato parta byla ta nej nej a Olie jim byl králem Smile
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Olie Kölzig Empty Re: Olie Kölzig

Příspěvek  J.R.-20 Fri Aug 01, 2008 10:32 pm

for Louža

Ale zato ty tady blekotáš a píšeš nesouvislé věty jako žák ve škole... Laughing Laughing Laughing

Jinak jsi zapomněl na klíčové hráče tehdejšího play off, jako byli Oates, Bellows,skvělý obránce Calle Johansson, tehdy mladý Gončar, Nikolišin a především (pro mě největší překvapení) Richard Zedník.....

J.R.-20
Hráč farmy
Hráč farmy

Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 01. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Olie Kölzig Empty Re: Olie Kölzig

Příspěvek  Louža Fri Aug 01, 2008 10:55 pm

J.R.-20 napsal:for Louža

Ale zato ty tady blekotáš a píšeš nesouvislé věty jako žák ve škole... Laughing Laughing Laughing

Jinak jsi zapomněl na klíčové hráče tehdejšího play off, jako byli Oates, Bellows,skvělý obránce Calle Johansson, tehdy mladý Gončar, Nikolišin a především (pro mě největší překvapení) Richard Zedník.....

Heleť nechceš tu rovnou jmenovat celou sestavu zmínil Juneaua protože jeho gól poslal Caps do finále, Petera že měl dosti dobrou mušku a tenkrát mu to pálilo o 106 Very Happy a Olieho protože on byl hlavním strůjcem úspěchu tehdy jsem to sledoval na satelitu měli jsem nalazené nějaké americké TV a tam do dávali mám to i doma někde na vidoekazetě a jmenoval jsem tyto tři hráče pač oni v play off hodně vynikli ale to neříkám že ostatní stáli za prd to ne celý tým tenkrát makal ale mě se nejvíde líbily tito tři hráči Razz Razz Razz a k těm nesouvyslým větám až někdo vynalezne chat s hlasovým záznamem tak to bude něco pro mě pač já píši co si v ru chvíli myslím a u mě se to mění ze vteřiny na vteřinu Very Happy:D
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Olie Kölzig Empty Re: Olie Kölzig

Příspěvek  Louža Fri Aug 01, 2008 10:57 pm

a sorry že tě zklamu ale základka je za mnou teď jsem momentálně studentem Vysoké školy Very Happy:D:D
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Olie Kölzig Empty Re: Olie Kölzig

Příspěvek  J.R.-20 Fri Aug 01, 2008 11:12 pm

Neřekl jsem, že jsi žák základní školy, to by bylo v tvých dvaceti letech celkem divný....... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

J.R.-20
Hráč farmy
Hráč farmy

Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 01. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Olie Kölzig Empty Re: Olie Kölzig

Příspěvek  Louža Sat Aug 02, 2008 10:50 am

J.R.-20 napsal:Neřekl jsem, že jsi žák základní školy, to by bylo v tvých dvaceti letech celkem divný....... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

To je jasný ale taky by se to mohlo stát dostat silný hit u manťáku tak by mi asi nic jiného nezbývalo jinak nechtěl jsem vyjmenovávat celou sestavu z roku 1998 pač bych si docela se psaním ale co bychom za to dali teď, podle mě v roce 1998 byli Caps jeni z nejsilnějších klubů v NHL i když v celé lize skončili až na 8 místě a jestli mi pamět ještě dobře slouží Bondra vyhrál kanadské bodování klubu se 78 body (52+26) a Olie pokud si vzpomínám byl v top 5 nej golmanů ligy tenkrát si připsal 33 výher což byl třetí nejlepší výkon v NHL před skončili jen Marty Brodeur a Edy Belfour Very Happy a Olie měl i supr statistiky 2.20 branky na zápas a uspěšnost zákroků 91.96% prostě tahle sezona se mu nadmíru povedla a present za to bylo finále Stanley Cupu Very Happy
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Olie Kölzig Empty Re: Olie Kölzig

Příspěvek  Louža Sat Aug 02, 2008 10:53 am

To J.R.-20
Mám na tebe prosbu kdybys měl nějaké info ke staré hale Caps (nemyslím MCI Center ani Verizon) prosím pošli mi to buď na mail louzajenik@seznam.cz nebo to hoď do sekce o webu někde si to najdu jinak zpět k tématu čím bystwe OLieho odměnili za jeho zásluhy v týmu Caps??? Very Happy
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Olie Kölzig Empty Re: Olie Kölzig

Příspěvek  XruC Sun Aug 10, 2008 3:48 am

XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Olie Kölzig Empty Re: Olie Kölzig

Příspěvek  alex-ovechkin Sun Aug 10, 2008 10:02 am


Hezká stránka, jenom mě štve, že je anglicky a nechápu, proč je tam autismus.. Sad
alex-ovechkin
alex-ovechkin
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 182
Age : 30
Registration date : 29. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Olie Kölzig Empty Re: Olie Kölzig

Příspěvek  Louža Sun Aug 10, 2008 1:51 pm

pěkná stránka jenom bych tam bral více věcí o Oliem i když se mi zdá že je to zaměřené i na jeho charitativní činnost Very Happy
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Olie Kölzig Empty Re: Olie Kölzig

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru