Washington Capitals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přípravné zápasy

4 posters

Goto down

Přípravné zápasy Empty Přípravné zápasy

Příspěvek  Hendrix Fri Sep 26, 2008 10:36 am

Sezóna je za dveřmi! Twisted Evil
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 34
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Přípravné zápasy Empty Re: Přípravné zápasy

Příspěvek  XruC Fri Sep 26, 2008 6:46 pm

Ja sa musim pochvalit, ze som trochu sledoval oba pripravne zapasi. Predvcerom, ked sme vyhrali 4-1 som pozeral prvu tretinu, strasne sa mi pacil Varlamov, totalne sa mi nelubil Jurcina, Cutta vyzeral byt lepsi, vcera som pozeral prve dve tretiny a v nich boli jasne lepsi Canes, na zaciatku sa mi zdal vykon Neuvirta, trochu rozpacity, pustil dost skoro 2 goly, ale je pravda, ze mu v tej dobe absolutne nikto nepomahal, chlapci mi pripadali trochu ako na verejnom korculovani, casom sa to ale zlepsilo,. Neuvirth bol bezchybny a posobil velmi dobrym dojmom. Mame super mlade brankarske duo a myslim si, ze z oboch vyrastu skveli brankari. Inak vcera bol prvy utok Oveckin-Laich-Semin, moc im to neklapalo, v riadnych zapasoch to tak urcite nebude, vela opor nehralo, trener zatial skusal zvacsa mladych, takze preto aj ten rozpacity vykon vcera. Najviac sa mi z oboch zapasov pacil Nylet a Flesh, mali by hravat aj spolu, takze sa mame na co cesit. Takze uz neondite a sen tam sem aj dojdite kuknut..
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Přípravné zápasy Empty Re: Přípravné zápasy

Příspěvek  fancaps Sat Sep 27, 2008 5:51 pm

XruC napsal:Ja sa musim pochvalit, ze som trochu sledoval oba pripravne zapasi. Predvcerom, ked sme vyhrali 4-1 som pozeral prvu tretinu, strasne sa mi pacil Varlamov, totalne sa mi nelubil Jurcina, Cutta vyzeral byt lepsi, vcera som pozeral prve dve tretiny a v nich boli jasne lepsi Canes, na zaciatku sa mi zdal vykon Neuvirta, trochu rozpacity, pustil dost skoro 2 goly, ale je pravda, ze mu v tej dobe absolutne nikto nepomahal, chlapci mi pripadali trochu ako na verejnom korculovani, casom sa to ale zlepsilo,. Neuvirth bol bezchybny a posobil velmi dobrym dojmom. Mame super mlade brankarske duo a myslim si, ze z oboch vyrastu skveli brankari. Inak vcera bol prvy utok Oveckin-Laich-Semin, moc im to neklapalo, v riadnych zapasoch to tak urcite nebude, vela opor nehralo, trener zatial skusal zvacsa mladych, takze preto aj ten rozpacity vykon vcera. Najviac sa mi z oboch zapasov pacil Nylet a Flesh, mali by hravat aj spolu, takze sa mame na co cesit. Takze uz neondite a sen tam sem aj dojdite kuknut..
ja jsem zatim nemel cas se na neco divat ale chlapy jestli mate cas tak muzete neco dat na web treba nejaky clanek.... Surprised
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Přípravné zápasy Empty Re: Přípravné zápasy

Příspěvek  kanter Sun Sep 28, 2008 12:49 pm

Nemohli ste povedať , že chcete článok, ja mám na svojej stránke už 3.prípravné zápasy napísané, aj Vám by som tu napísal, to nevadí, že som fanúšik Pens, nemám voči Washington žiadny odpor. No nič nevadí rabbit
kanter
kanter
Hráč farmy
Hráč farmy

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Přípravné zápasy Empty Re: Přípravné zápasy

Příspěvek  XruC Sun Sep 28, 2008 2:50 pm

Ja si myslim, ze keby si chcel, kludne by si nejaky komentar napisat mohol. Urcite by ta nikto neohrdol..
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Přípravné zápasy Empty Re: Přípravné zápasy

Příspěvek  kanter Mon Sep 29, 2008 2:11 pm

lenže nemám prístupové heslo a meno k tejto stránke ak si myslel na mňa. Very Happy Very Happy Ale asi hej:D
kanter
kanter
Hráč farmy
Hráč farmy

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Přípravné zápasy Empty Re: Přípravné zápasy

Příspěvek  Hendrix Mon Sep 29, 2008 7:51 pm

kanter napsal:lenže nemám prístupové heslo a meno k tejto stránke ak si myslel na mňa. Very Happy Very Happy Ale asi hej:D
Napiš článek a pošli na e-mail fancapse!
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 34
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Přípravné zápasy Empty Re: Přípravné zápasy

Příspěvek  fancaps Mon Sep 29, 2008 9:58 pm

kanter napsal:lenže nemám prístupové heslo a meno k tejto stránke ak si myslel na mňa. Very Happy Very Happy Ale asi hej:D
cau jestli chces tak to udelej a posli na muj email... Smile
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Přípravné zápasy Empty Re: Přípravné zápasy

Příspěvek  kanter Tue Sep 30, 2008 2:41 pm

oprípravné zápasy? môžem, prvý a druhý Ti posla´t
kanter
kanter
Hráč farmy
Hráč farmy

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Přípravné zápasy Empty Re: Přípravné zápasy

Příspěvek  kanter Tue Sep 30, 2008 2:53 pm

fancaps napsal:
kanter napsal:lenže nemám prístupové heslo a meno k tejto stránke ak si myslel na mňa. Very Happy Very Happy Ale asi hej:D
cau jestli chces tak to udelej a posli na muj email... Smile


Neviem, ešte musím aj ja urobiť nejak é články What a Face
kanter
kanter
Hráč farmy
Hráč farmy

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Přípravné zápasy Empty Re: Přípravné zápasy

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru