Washington Capitals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Váš nejoblíbenější hráč

+5
Louža
Ovechkin8
fancaps
XruC
Hendrix
9 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Váš nejoblíbenější hráč Empty Váš nejoblíbenější hráč

Příspěvek  Hendrix Wed Jun 04, 2008 12:46 pm

Jaký je váš nejoblíbenější hráč Capitals? Nebo žádný takový není?

Já jsem jako mnoho dalších podlehl umění Alexandera Ovechkina! A oblíbil jsem si i mladého Bäckstroma, kterého čeká velká budoucnost! king
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš nejoblíbenější hráč Empty Re: Váš nejoblíbenější hráč

Příspěvek  XruC Wed Jun 04, 2008 3:09 pm

Z tohto kadra asi naozaj to bude Alex, ale ked ja mam rad kazdeho I love you
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš nejoblíbenější hráč Empty Re: Váš nejoblíbenější hráč

Příspěvek  fancaps Wed Jun 04, 2008 6:16 pm

XruC napsal:Z tohto kadra asi naozaj to bude Alex, ale ked ja mam rad kazdeho I love you
U me je to jednoduche v kazde rade mam oblibence!Utok-ovechkin,Obrana-Green,Brance-Huet! tak ze je to v pohode!ale mam rad tym jako celek a doufam ze pristi sezona bude jeste lepsi nez ta letosni!
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš nejoblíbenější hráč Empty Re: Váš nejoblíbenější hráč

Příspěvek  XruC Wed Jun 04, 2008 10:15 pm

Tak to zase ja milujem Ollieho. WSH fandim uz 10 rokov a on bol vzdy pre mna hrac cislo jeden. Spolu s Petom Bondrom moji dvaja uplne najoblubenejsi hraci nielen Caps, ale celej NHL. Ollie bol posledny z tej starej ery, vdaka ktorej som si ten klub oblubil. Bude mi velmi chybat Crying or Very sad
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš nejoblíbenější hráč Empty Re: Váš nejoblíbenější hráč

Příspěvek  fancaps Thu Jun 05, 2008 12:18 am

XruC napsal:Tak to zase ja milujem Ollieho. WSH fandim uz 10 rokov a on bol vzdy pre mna hrac cislo jeden. Spolu s Petom Bondrom moji dvaja uplne najoblubenejsi hraci nielen Caps, ale celej NHL. Ollie bol posledny z tej starej ery, vdaka ktorej som si ten klub oblubil. Bude mi velmi chybat Crying or Very sad
Jj urcite je to osobnost v historii caps jen doufam ze ted prijdou lepsi casi jako byli pred deseti lety!
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš nejoblíbenější hráč Empty Re: Váš nejoblíbenější hráč

Příspěvek  XruC Thu Jun 05, 2008 2:37 am

No pred desiatimi rokmi sme skoncili vo finale SC Very Happy Ale mas pravdu, aj ja dufam, ze pridu este lepsie casi a ten pohar konecne vyhrame
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš nejoblíbenější hráč Empty Re: Váš nejoblíbenější hráč

Příspěvek  fancaps Thu Jun 05, 2008 2:41 am

XruC napsal:No pred desiatimi rokmi sme skoncili vo finale SC Very Happy Ale mas pravdu, aj ja dufam, ze pridu este lepsie casi a ten pohar konecne vyhrame
no prave dnes je vyroci:)teda vcera:)
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš nejoblíbenější hráč Empty Re: Váš nejoblíbenější hráč

Příspěvek  Hendrix Thu Jun 05, 2008 2:22 pm

XruC napsal:Tak to zase ja milujem Ollieho. WSH fandim uz 10 rokov a on bol vzdy pre mna hrac cislo jeden. Spolu s Petom Bondrom moji dvaja uplne najoblubenejsi hraci nielen Caps, ale celej NHL. Ollie bol posledny z tej starej ery, vdaka ktorej som si ten klub oblubil. Bude mi velmi chybat Crying or Very sad
Olaf udělal pro Caps hodně! Neumím si ho představit v jiném dresu, ale čas se nedá zastavit, musíme s nadějí vzhlížet k Huetovi! Myslím, že nás nezklame!
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš nejoblíbenější hráč Empty Re: Váš nejoblíbenější hráč

Příspěvek  fancaps Thu Jun 05, 2008 2:26 pm

Hendrix napsal:
XruC napsal:Tak to zase ja milujem Ollieho. WSH fandim uz 10 rokov a on bol vzdy pre mna hrac cislo jeden. Spolu s Petom Bondrom moji dvaja uplne najoblubenejsi hraci nielen Caps, ale celej NHL. Ollie bol posledny z tej starej ery, vdaka ktorej som si ten klub oblubil. Bude mi velmi chybat Crying or Very sad
Olaf udělal pro Caps hodně! Neumím si ho představit v jiném dresu, ale čas se nedá zastavit, musíme s nadějí vzhlížet k Huetovi! Myslím, že nás nezklame!
myslim ze nas nezklame staci se podivat na jeho vykony po prichodu! to nemusim ani komentovat!hlavne at podepise!
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš nejoblíbenější hráč Empty Re: Váš nejoblíbenější hráč

Příspěvek  Hendrix Thu Jun 05, 2008 2:28 pm

XruC napsal:No pred desiatimi rokmi sme skoncili vo finale SC Very Happy Ale mas pravdu, aj ja dufam, ze pridu este lepsie casi a ten pohar konecne vyhrame
V to taky doufám, ale přiznejme si že stále nepatříme k té elitě NHL!
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš nejoblíbenější hráč Empty Re: Váš nejoblíbenější hráč

Příspěvek  fancaps Thu Jun 05, 2008 4:09 pm

Hendrix napsal:
XruC napsal:No pred desiatimi rokmi sme skoncili vo finale SC Very Happy Ale mas pravdu, aj ja dufam, ze pridu este lepsie casi a ten pohar konecne vyhrame
V to taky doufám, ale přiznejme si že stále nepatříme k té elitě NHL!
V elite?to je docela zajimave slovo ja nevim jak si to prebrat!v nhl neznam elitniho golmana!elitni golman by mel asi kazdy rok se pohybovat ve stats v prvni trojce atdsvuj tym dotahnou kazdou sezonu minimalne do finale konference atdje to urcite na delsi dobu ale myslim si ze patri mezi top deset brankaru a to je docela slusne!
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš nejoblíbenější hráč Empty Re: Váš nejoblíbenější hráč

Příspěvek  Hendrix Thu Jun 05, 2008 6:10 pm

fancaps: Moment, já ale nemluvil o Huetovi, reagoval jsem na příspěvek XruCe! Smile
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš nejoblíbenější hráč Empty Re: Váš nejoblíbenější hráč

Příspěvek  fancaps Thu Jun 05, 2008 6:25 pm

Hendrix napsal:fancaps: Moment, já ale nemluvil o Huetovi, reagoval jsem na příspěvek XruCe! Smile
ajo sorry:) Very Happy Very Happy Very Happy
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš nejoblíbenější hráč Empty Re: Váš nejoblíbenější hráč

Příspěvek  XruC Thu Jun 05, 2008 10:58 pm

Hendrix napsal:
XruC napsal:No pred desiatimi rokmi sme skoncili vo finale SC Very Happy Ale mas pravdu, aj ja dufam, ze pridu este lepsie casi a ten pohar konecne vyhrame
V to taky doufám, ale přiznejme si že stále nepatříme k té elitě NHL!

Pravda je taka, ze este nie, ale verim, ze az dozru vsetky talenty co mame, tak k tej spicke patrit budeme. Pevne verim, ze chlapci raz ten pohar ziskaju, uz na to cakam 10 rokov, snad sa dockam.
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš nejoblíbenější hráč Empty Nejoblibeenjsi hrac

Příspěvek  Ovechkin8 Fri Jun 06, 2008 1:31 pm

Souhlasim s Hendrixem:take jsem podlehl kouzlui Ovechkina ale take sjomiho a backstroma,a Cooke
Nicklasa ceak opravdu velak budoucnost ale i take Sjomiho a dalsi
Ovechkin8
Ovechkin8
Hráč farmy
Hráč farmy

Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 03. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš nejoblíbenější hráč Empty Re: Váš nejoblíbenější hráč

Příspěvek  Hendrix Fri Jun 06, 2008 2:41 pm

Ovechkin8 napsal:Souhlasim s Hendrixem:take jsem podlehl kouzlui Ovechkina ale take sjomiho a backstroma,a Cooke
Nicklasa ceak opravdu velak budoucnost ale i take Sjomiho a dalsi

Pokud na sobě bude Bäcks pracovat, může z něho vyrůst nový Forsberg a to nepřeháním! Jeho schopnost tvořit hru, ho hodně připomíná!

(Vítej na fóru, Ovechkin8...Už tvoříme čtyřlístek fanoušků Caps! Wink )
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš nejoblíbenější hráč Empty Můj oblíbený hráč

Příspěvek  Louža Tue Jun 10, 2008 11:45 am

Mým oblíbeným hráčem je v první řadě Ovečkin ale pak je tu více hráčů třeba Semin nebo Olie Kölzig. Kölzig už sice není nejmladší ale je to pro mě jedna z ikon v týmu Caps. Ale ke pro Kölziga hraje jedna špatná věc a to věk nevíte jak dlouho u týmu vydrží ba jestli letos neukončí kariéru a rozhodně by to chtělo udržet Christobala Hueta nu jinak k mým oblíbeným hráčům ještě patří Mike Green a Nicklas Bäckström. Very Happy Very Happy Very Happy
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš nejoblíbenější hráč Empty Re: Váš nejoblíbenější hráč

Příspěvek  fancaps Tue Jun 10, 2008 12:28 pm

louzajenik napsal:Mým oblíbeným hráčem je v první řadě Ovečkin ale pak je tu více hráčů třeba Semin nebo Olie Kölzig. Kölzig už sice není nejmladší ale je to pro mě jedna z ikon v týmu Caps. Ale ke pro Kölziga hraje jedna špatná věc a to věk nevíte jak dlouho u týmu vydrží ba jestli letos neukončí kariéru a rozhodně by to chtělo udržet Christobala Hueta nu jinak k mým oblíbeným hráčům ještě patří Mike Green a Nicklas Bäckström. Very Happy Very Happy Very Happy
No ale je uz jiste ze olaf se k caps nevrati:)
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš nejoblíbenější hráč Empty Re: Váš nejoblíbenější hráč

Příspěvek  Hendrix Tue Jun 10, 2008 1:16 pm

louzajenik napsal:Mým oblíbeným hráčem je v první řadě Ovečkin ale pak je tu více hráčů třeba Semin nebo Olie Kölzig. Kölzig už sice není nejmladší ale je to pro mě jedna z ikon v týmu Caps. Ale ke pro Kölziga hraje jedna špatná věc a to věk nevíte jak dlouho u týmu vydrží ba jestli letos neukončí kariéru a rozhodně by to chtělo udržet Christobala Hueta nu jinak k mým oblíbeným hráčům ještě patří Mike Green a Nicklas Bäckström. Very Happy Very Happy Very Happy
Kölzig se už v dresu Caps bohužel neukáže...A možná i definitivně skončí...Je to škoda, ale čas se nedá zastavit. Sad Oläf je už teď legendou Capitals.
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš nejoblíbenější hráč Empty Re: Váš nejoblíbenější hráč

Příspěvek  Louža Tue Jun 10, 2008 1:18 pm

Je to škoda že Olaf skončil a že hlavně ze svého místa odšrouboval svou jmenovku teď jsem si to přečetl v Pro Hockeyi nu je to škoda tak s tím musí počítat že v play off dostal šanci mladší golman míním tím Hueta tak to bude pro Caps krušné léto sehnat kvalitního golmana pokud Huet veme roha Sad Sad
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš nejoblíbenější hráč Empty Re: Váš nejoblíbenější hráč

Příspěvek  fancaps Tue Jun 10, 2008 1:29 pm

louzajenik@seznam.cz napsal:Je to škoda že Olaf skončil a že hlavně ze svého místa odšrouboval svou jmenovku teď jsem si to přečetl v Pro Hockeyi nu je to škoda tak s tím musí počítat že v play off dostal šanci mladší golman míním tím Hueta tak to bude pro Caps krušné léto sehnat kvalitního golmana pokud Huet veme roha Sad Sad
jj bude doufam ze podepise je to urcite skvela volba.caps ma stesti ze ma velke rzervy v platovem strope!
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš nejoblíbenější hráč Empty Re: Váš nejoblíbenější hráč

Příspěvek  Louža Wed Jun 11, 2008 12:47 am

fancaps napsal:
louzajenik@seznam.cz napsal:Je to škoda že Olaf skončil a že hlavně ze svého místa odšrouboval svou jmenovku teď jsem si to přečetl v Pro Hockeyi nu je to škoda tak s tím musí počítat že v play off dostal šanci mladší golman míním tím Hueta tak to bude pro Caps krušné léto sehnat kvalitního golmana pokud Huet veme roha Sad Sad
jj bude doufam ze podepise je to urcite skvela volba.caps ma stesti ze ma velke rzervy v platovem strope!

No to je pravda rezervy mají i když Ovečkin dostal super kontrakt ale tím lépe pro nás jelikož je to superstar která v Caps dlouho nebyla ba jestli vůbec nějaká byla Very Happy rozhodně musí podepsat Hueta a za něj poslat třeba Varlamova aby mu kryl záda ale jinak Caps v příští sezoně mají dosti velké šance dostat se do play off a poprat se i o Stanley Cup a přínosem pro tým je rozhodně kouč Budreau Cool Cool Cool
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš nejoblíbenější hráč Empty Re: Váš nejoblíbenější hráč

Příspěvek  XruC Wed Jun 11, 2008 2:42 am

Ked odvolali Hanlona, tak som bol dost z toho sklamany a skor som presadzoval odvolanie GM, ale teraz vobec nelutujem. Bruce je uzasny trener a McPhee ma tuto uzavierku tiez milo prekvapil. Predtym som ho mal skor za babraka, ale teraz vidim, ako to vsetko zacina do seba zapadat.
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš nejoblíbenější hráč Empty Re: Váš nejoblíbenější hráč

Příspěvek  fancaps Wed Jun 11, 2008 12:52 pm

XruC napsal:Ked odvolali Hanlona, tak som bol dost z toho sklamany a skor som presadzoval odvolanie GM, ale teraz vobec nelutujem. Bruce je uzasny trener a McPhee ma tuto uzavierku tiez milo prekvapil. Predtym som ho mal skor za babraka, ale teraz vidim, ako to vsetko zacina do seba zapadat.
je to opravdu super kouc sam to rikal ovechkin rikal ze pod lepsi trener jeste nehral .Pry jim dokazal predevsim pomoc psychicky a ze si zacali vice verit atd.tak doufam ze se letos udrzi ta struktura tymu nekdo prijde a hura do boje o stanley cup! cheers
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš nejoblíbenější hráč Empty Re: Váš nejoblíbenější hráč

Příspěvek  XruC Wed Jun 11, 2008 2:25 pm

No ale to zase Alex hovoril aj po odchode Hanlona, ze to bol jeho najlepsi trener. Inak osobne si myslim, ze Hanlona mohli nechat aspon v pozicii asistenta. Ved on vlastne vo Washingtone zacinal v tejto pozicii, ked to zastaval, uz neviem ako sa volal ten trener medzi Wilsonom a Hanlonom (ale bol to posuk) aj Jagr s nim bol vysoko nespokojny a vravel ze po nastupe Hanlona sa vsetko zmenilo o 180°. Glen je dobry trener, vtipny, jeho domenov je prepracovanie defenzivy a to by sa nam aj teraz hodilo, lenze sa mi zdal na hracov malo prisny. To Brucu si aj zakrici..Ozaj..maj trosku casu, mozno by som este dakde nasiel stary clanok z nhl.cz ked Bruce nastupil k WSH, velmi dobre citanie Smile
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš nejoblíbenější hráč Empty Re: Váš nejoblíbenější hráč

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru