Washington Capitals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cristobal Huet

+3
Ovechkin8
XruC
fancaps
7 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Cristobal Huet - Stránka 2 Empty Re: Cristobal Huet

Příspěvek  Hendrix Sun Jun 15, 2008 5:01 pm

XruC napsal:No a co hovorite na ten calnok o Huetovi? Tak to ma doost nastvali..Co su tupi, ze ho este nekontaktovali? Tomuto fakt nerozumiem..Ma niekto pre mna dake rozumne vysvetlenie?
Nemám, vůbec tomu nerozumím!! Jsem z toho docela v šoku!! Evil or Very Mad
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 34
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Cristobal Huet - Stránka 2 Empty Re: Cristobal Huet

Příspěvek  Louža Mon Jun 16, 2008 10:26 pm

Jak čtu na webu Caps ještě nedali Huetovi nabídku myslíte že mu nějakou vůbec dají doufám že nechtěj spoléhat na mládí to je kravina chce to zkušeného golmana a je škoda Olieho byl můj nejoblíbenější hráč Caps spolu se Seminem a Ovečkinem nu nic Olie hodně dlouho ikonou Caps bude zajímavé sledovat jeho nástupce pač ten to nebude mít lehké Very Happy
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Cristobal Huet - Stránka 2 Empty Re: Cristobal Huet

Příspěvek  fancaps Mon Jun 16, 2008 10:43 pm

Hendrix napsal:
XruC napsal:No a co hovorite na ten calnok o Huetovi? Tak to ma doost nastvali..Co su tupi, ze ho este nekontaktovali? Tomuto fakt nerozumiem..Ma niekto pre mna dake rozumne vysvetlenie?
Nemám, vůbec tomu nerozumím!! Jsem z toho docela v šoku!! Evil or Very Mad
ja taky jak jsem to cetl no ale co potom kdyz nepodepisou hueta?co bude velice zajimave mozna k vymene by byl Roloson ktery mozna odejde z edmontonu bo ho trosku zastinil garon!ale ke konci sezony se chytil!no uvidime ale meli by zacit jednat!
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Cristobal Huet - Stránka 2 Empty Re: Cristobal Huet

Příspěvek  XruC Tue Jun 17, 2008 12:08 am

No mna zase napadol Fernandez z Bostonu, ale Huet by bol podla mna zo vsetkych ta najlepsia volba..No som zvedavy, cim ma GM prekvapi.
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Cristobal Huet - Stránka 2 Empty Re: Cristobal Huet

Příspěvek  fancaps Tue Jun 17, 2008 12:12 am

XruC napsal:No mna zase napadol Fernandez z Bostonu, ale Huet by bol podla mna zo vsetkych ta najlepsia volba..No som zvedavy, cim ma GM prekvapi.
fernandez ?naneho jsem uplne zapomel to by taky bylo dobra volba ale jak rikas Huet je Huet:)
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Cristobal Huet - Stránka 2 Empty Re: Cristobal Huet

Příspěvek  Hendrix Tue Jun 17, 2008 9:41 am

fancaps napsal:
XruC napsal:No mna zase napadol Fernandez z Bostonu, ale Huet by bol podla mna zo vsetkych ta najlepsia volba..No som zvedavy, cim ma GM prekvapi.
fernandez ?naneho jsem uplne zapomel to by taky bylo dobra volba ale jak rikas Huet je Huet:)
Jojo, Fernandes by opravdu byla dobrá volba.
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 34
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Cristobal Huet - Stránka 2 Empty Re: Cristobal Huet

Příspěvek  Louža Tue Jun 17, 2008 10:09 pm

Nu Fernandes nevím nevím je to sice dosti kvalitní golman ale teď sezonu nechytal a tihle golmani maj problémy se vrátit spíš bych raději viděl v brance Olieho nebo Hueta ale neříkám že bych nebral Mannyho nu uvidíme jak se vše vyvine Very Happy Question Question
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Cristobal Huet - Stránka 2 Empty Re: Cristobal Huet

Příspěvek  Hendrix Thu Jul 03, 2008 10:50 am

Sbohem Huete, díky za dobře odvedenou práci, kterou jsi pro Caps udělal během tak kratičké doby! Sad
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 34
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Cristobal Huet - Stránka 2 Empty Re: Cristobal Huet

Příspěvek  fancaps Thu Jul 03, 2008 12:12 pm

Hendrix napsal:Sbohem Huete, díky za dobře odvedenou práci, kterou jsi pro Caps udělal během tak kratičké doby! Sad
jn je to maras ale vis jak to je proste chtel gm jen na dva roky!duvod byl prosty....chtel aby pristi sezonu byl jednickou z johnsonem trojka by byl varlamov,dalsi sezonu konci john. smlouva to by znamenalo ze varlamov by se posunul na post dvojky a dalsi rok uz varlamov byl jednickou.opravdu mlady varlamov je obrovsky talent dalo by se ho srobnavat jak treba je fleury nebo miller!
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Cristobal Huet - Stránka 2 Empty Re: Cristobal Huet

Příspěvek  XruC Thu Jul 03, 2008 2:06 pm

Alebo Neuvirth, to su dva dost rovnake talenty, len tak sa mi zda, ze Caps preferuju viac Varlamova (nechapem preco) Neuvirth mal vyborne MS 20 ked patril do TOP 3 vasich hracov. To som pozeral na CT, kde spominali dvoch utocnikov a Neuvirtha, dost ho chvalili, ze mu vysiel turnaj, mne sa tam tiez pacil a Varlamova dokonca rusi na tie MS ani nenominovali..zevraj pre nejake nezhody s trenerom..

Inak kua Hendrix..kde si sa posledne dva dni flakal? Mas cierny puntik Mad Laughing
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Cristobal Huet - Stránka 2 Empty Re: Cristobal Huet

Příspěvek  Hendrix Thu Jul 03, 2008 2:45 pm

XruC napsal:Alebo Neuvirth, to su dva dost rovnake talenty, len tak sa mi zda, ze Caps preferuju viac Varlamova (nechapem preco) Neuvirth mal vyborne MS 20 ked patril do TOP 3 vasich hracov. To som pozeral na CT, kde spominali dvoch utocnikov a Neuvirtha, dost ho chvalili, ze mu vysiel turnaj, mne sa tam tiez pacil a Varlamova dokonca rusi na tie MS ani nenominovali..zevraj pre nejake nezhody s trenerom..

Inak kua Hendrix..kde si sa posledne dva dni flakal? Mas cierny puntik Mad Laughing
Člověče, já taky nemůžu sedět u kompu 24.hodin denně! ALE teď tu jsem a nikam se nechystám! A moc si nevyskakuj, nebo dostaneš BAN! lol!
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 34
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Cristobal Huet - Stránka 2 Empty Re: Cristobal Huet

Příspěvek  fancaps Thu Jul 03, 2008 5:39 pm

Hendrix napsal:
XruC napsal:Alebo Neuvirth, to su dva dost rovnake talenty, len tak sa mi zda, ze Caps preferuju viac Varlamova (nechapem preco) Neuvirth mal vyborne MS 20 ked patril do TOP 3 vasich hracov. To som pozeral na CT, kde spominali dvoch utocnikov a Neuvirtha, dost ho chvalili, ze mu vysiel turnaj, mne sa tam tiez pacil a Varlamova dokonca rusi na tie MS ani nenominovali..zevraj pre nejake nezhody s trenerom..

Inak kua Hendrix..kde si sa posledne dva dni flakal? Mas cierny puntik Mad Laughing
Člověče, já taky nemůžu sedět u kompu 24.hodin denně! ALE teď tu jsem a nikam se nechystám! A moc si nevyskakuj, nebo dostaneš BAN! lol!
Hosi to by snad stacilo Laughing Laughing Laughing Laughing no je to ve hvezdach jak to dopadne ted jsme podepsali Aucina sice nevim proc ale asi bere mensi love tak uvidime.....ale stale mi tam chybi federov!!!
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Cristobal Huet - Stránka 2 Empty Zajem caps o demitru?!

Příspěvek  fancaps Thu Jul 03, 2008 11:12 pm

co na to rikate ja si myslim ze bychom meli spis trosku vylepsi zadni rady nez utok.....sice je to kvalitni hrac ale stale nejsou podepsani federov, fehr atd....co na to rikate?!
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Cristobal Huet - Stránka 2 Empty Re: Cristobal Huet

Příspěvek  XruC Fri Jul 04, 2008 2:50 am

To su take dristy..by ma zaujimalo za co ho chcu podpisat. Nic nebude..myslim si, ze pre McPheeho bude cislo 1. Morrisson dalej Fehr, Laich, Fedorov, tych treba podpisat. Jedine ze by mal bocne umysli a vedel, ako sa zbavit dvojice Pothier, Nylander. Inak som vcera pocuval "Capitals Report" a z toho co som rozumel ponukali Fedorovovi 2 mil rocne a on chcel 4, tak daco tam splietali potom o 3. Inak ked pozeram tie podpisi Pens, tak im trochu zavidim..ziadny preplateny hrac, niektori az pod cenu (Crosby, Malkin, Fleury, ale aj Gonchar) My ich mame viac nez dost, skoda ze si nasi chlapci neuvedomuju, ze ak chcu raz vyhrat SC, musia sa kazdy trochu uskromnit, inak to nikdy nepojde, platovy strop skratka nepusti..
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Cristobal Huet - Stránka 2 Empty Re: Cristobal Huet

Příspěvek  fancaps Fri Jul 04, 2008 2:01 pm

XruC napsal:To su take dristy..by ma zaujimalo za co ho chcu podpisat. Nic nebude..myslim si, ze pre McPheeho bude cislo 1. Morrisson dalej Fehr, Laich, Fedorov, tych treba podpisat. Jedine ze by mal bocne umysli a vedel, ako sa zbavit dvojice Pothier, Nylander. Inak som vcera pocuval "Capitals Report" a z toho co som rozumel ponukali Fedorovovi 2 mil rocne a on chcel 4, tak daco tam splietali potom o 3. Inak ked pozeram tie podpisi Pens, tak im trochu zavidim..ziadny preplateny hrac, niektori az pod cenu (Crosby, Malkin, Fleury, ale aj Gonchar) My ich mame viac nez dost, skoda ze si nasi chlapci neuvedomuju, ze ak chcu raz vyhrat SC, musia sa kazdy trochu uskromnit, inak to nikdy nepojde, platovy strop skratka nepusti..
souhlasim stebou ale jestli federov pozaduje 4 mega tak at se stim rozlouci.....to docela hodne....tobych mu nedal ani nahodou.max bych mu dal tech 2 a zbytek rozdal pro ty mlade
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Cristobal Huet - Stránka 2 Empty Re: Cristobal Huet

Příspěvek  Hendrix Fri Jul 04, 2008 2:12 pm

fancaps napsal:
XruC napsal:To su take dristy..by ma zaujimalo za co ho chcu podpisat. Nic nebude..myslim si, ze pre McPheeho bude cislo 1. Morrisson dalej Fehr, Laich, Fedorov, tych treba podpisat. Jedine ze by mal bocne umysli a vedel, ako sa zbavit dvojice Pothier, Nylander. Inak som vcera pocuval "Capitals Report" a z toho co som rozumel ponukali Fedorovovi 2 mil rocne a on chcel 4, tak daco tam splietali potom o 3. Inak ked pozeram tie podpisi Pens, tak im trochu zavidim..ziadny preplateny hrac, niektori az pod cenu (Crosby, Malkin, Fleury, ale aj Gonchar) My ich mame viac nez dost, skoda ze si nasi chlapci neuvedomuju, ze ak chcu raz vyhrat SC, musia sa kazdy trochu uskromnit, inak to nikdy nepojde, platovy strop skratka nepusti..
souhlasim stebou ale jestli federov pozaduje 4 mega tak at se stim rozlouci.....to docela hodne....tobych mu nedal ani nahodou.max bych mu dal tech 2 a zbytek rozdal pro ty mlade
Přesně tak, líp bych to neřekl.
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 34
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Cristobal Huet - Stránka 2 Empty Re: Cristobal Huet

Příspěvek  Jose Theodore Mon Jul 07, 2008 11:54 am

Tak koukám že Huet tady končí a přijde Jose Theodore nu tak podle mě je to krok kupředu jelikož Theo už loni chytal tak jak jsme na něj zvyklí a myslím že u týmu Caps udělá velkou a dobrou práci!

Jose Theodore
Hráč farmy
Hráč farmy

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 07. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Cristobal Huet - Stránka 2 Empty Re: Cristobal Huet

Příspěvek  Louža Mon Jul 07, 2008 11:56 am

Jose Theodore napsal:Tak koukám že Huet tady končí a přijde Jose Theodore nu tak podle mě je to krok kupředu jelikož Theo už loni chytal tak jak jsme na něj zvyklí a myslím že u týmu Caps udělá velkou a dobrou práci!
Nu nevím ale je fakt že loni chytal dost dobře a hlavně vyrovnaně ale uvidíme nechci předbíhat
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Cristobal Huet - Stránka 2 Empty Re: Cristobal Huet

Příspěvek  fancaps Mon Jul 07, 2008 12:00 pm

Jose Theodore napsal:Tak koukám že Huet tady končí a přijde Jose Theodore nu tak podle mě je to krok kupředu jelikož Theo už loni chytal tak jak jsme na něj zvyklí a myslím že u týmu Caps udělá velkou a dobrou práci!
Vitej mezi namy......no nevim myslim si ze prave naopak Huet opravdu dokazal za tu chvilku co byl u nas velke veci.....myslim si ze Theodore ma velice nevyrovnane vykony a jen doufam ze se chytne.....
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Cristobal Huet - Stránka 2 Empty Re: Cristobal Huet

Příspěvek  fancaps Mon Jul 07, 2008 12:02 pm

Louža napsal:
Jose Theodore napsal:Tak koukám že Huet tady končí a přijde Jose Theodore nu tak podle mě je to krok kupředu jelikož Theo už loni chytal tak jak jsme na něj zvyklí a myslím že u týmu Caps udělá velkou a dobrou práci!
Nu nevím ale je fakt že loni chytal dost dobře a hlavně vyrovnaně ale uvidíme nechci předbíhat
tak panove jde videt ze se vubec neschodneme..... Very Happy cas ukaze:)
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Cristobal Huet - Stránka 2 Empty Re: Cristobal Huet

Příspěvek  Hendrix Mon Jul 07, 2008 2:43 pm

Přikláním se k fancapsovi, bojím se Theovi časté nevyrovnané formy, opravdu se toho obávám! Ale neklesejme na mysli, teprve čas ukáže! My musíme jen doufat, že nás Theo překvapí!
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 34
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Cristobal Huet - Stránka 2 Empty Re: Cristobal Huet

Příspěvek  XruC Mon Jul 07, 2008 6:26 pm

Tiez sa toho velmi obavam, snad mu nebude aklimatizacia trvat tak dlho, ako v Col pale
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Cristobal Huet - Stránka 2 Empty Re: Cristobal Huet

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru