Washington Capitals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Capitals v počítačových hrách

5 posters

Goto down

Capitals v počítačových hrách Empty Capitals v počítačových hrách

Příspěvek  Louža Sat Jul 19, 2008 12:25 pm

Tak lidi hrajete taky někdy NHL na kompu či herní konzoli za koho hrajete já se přiznám jedině za tým Capitals Very Happy
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Capitals v počítačových hrách Empty Re: Capitals v počítačových hrách

Příspěvek  Hendrix Sat Jul 19, 2008 12:39 pm

Já mám NHL 06, ale nejde mi nainstalovat. lol!
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Capitals v počítačových hrách Empty Re: Capitals v počítačových hrách

Příspěvek  alex-ovechkin Sun Jul 20, 2008 11:20 am

Mám NHL 08 a za Capitals hraju.. Už mám jeden SC hned za první sezonu a teď hraju druhou.. Jinak obtížnost mám zatím střední, protože si pořád nemůžu zvyknout na to ovládání.. NHL 2007 bylo trochu lepší v ovládání.. Sad
alex-ovechkin
alex-ovechkin
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 29. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Capitals v počítačových hrách Empty Re: Capitals v počítačových hrách

Příspěvek  Louža Sun Jul 20, 2008 4:33 pm

Já hraji NHL 2k8 na mém Xboxu 360 a můžu říct že mě ta hra opravdu baví ale už se těším na další díl série. Za Caps jsem odehrál už 4 sezony ale zatím nejlepší úspěch finále konference a to v poslední sezoně hned v první mi uniklo play off o kousek pak jsem se dostal hned 3x po sobě ale až to poslední by se dalo nazvat za úspěšné Very Happy
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Capitals v počítačových hrách Empty Re: Capitals v počítačových hrách

Příspěvek  alex-ovechkin Mon Jul 21, 2008 1:40 am

Louža napsal:Já hraji NHL 2k8 na mém Xboxu 360 a můžu říct že mě ta hra opravdu baví ale už se těším na další díl série. Za Caps jsem odehrál už 4 sezony ale zatím nejlepší úspěch finále konference a to v poslední sezoně hned v první mi uniklo play off o kousek pak jsem se dostal hned 3x po sobě ale až to poslední by se dalo nazvat za úspěšné Very Happy

Tak to nechápu, buďto je HNL 2k8 s obtížností někde jinde, nebo jsi s prominutím herní antitalent.. Very Happy Ty hry jsou v dnešní době tak jednoduchý, že už je ani moc nehraju..
alex-ovechkin
alex-ovechkin
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 29. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Capitals v počítačových hrách Empty Re: Capitals v počítačových hrách

Příspěvek  Hendrix Mon Jul 21, 2008 12:44 pm

alex-ovechkin napsal:
Louža napsal:Já hraji NHL 2k8 na mém Xboxu 360 a můžu říct že mě ta hra opravdu baví ale už se těším na další díl série. Za Caps jsem odehrál už 4 sezony ale zatím nejlepší úspěch finále konference a to v poslední sezoně hned v první mi uniklo play off o kousek pak jsem se dostal hned 3x po sobě ale až to poslední by se dalo nazvat za úspěšné Very Happy

Tak to nechápu, buďto je HNL 2k8 s obtížností někde jinde, nebo jsi s prominutím herní antitalent.. Very Happy Ty hry jsou v dnešní době tak jednoduchý, že už je ani moc nehraju..
Zřejmě jsi holt extrémně dobrej, co s tím naděláš...Ale je pravda, že dnešní obtížnost sportovních videoher je chabá...Ať už se jedná o NHL nebo fotbalové PES a Fifu.
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Capitals v počítačových hrách Empty Re: Capitals v počítačových hrách

Příspěvek  Louža Tue Jul 22, 2008 11:08 am

Hendrix napsal:
alex-ovechkin napsal:
Louža napsal:Já hraji NHL 2k8 na mém Xboxu 360 a můžu říct že mě ta hra opravdu baví ale už se těším na další díl série. Za Caps jsem odehrál už 4 sezony ale zatím nejlepší úspěch finále konference a to v poslední sezoně hned v první mi uniklo play off o kousek pak jsem se dostal hned 3x po sobě ale až to poslední by se dalo nazvat za úspěšné Very Happy

Tak to nechápu, buďto je HNL 2k8 s obtížností někde jinde, nebo jsi s prominutím herní antitalent.. Very Happy Ty hry jsou v dnešní době tak jednoduchý, že už je ani moc nehraju..
Zřejmě jsi holt extrémně dobrej, co s tím naděláš...Ale je pravda, že dnešní obtížnost sportovních videoher je chabá...Ať už se jedná o NHL nebo fotbalové PES a Fifu.

Nu to bych netvrdil hraju NHL 2k8 od firmy 2K Sports a myslím si že je dosti obtížné když hraji na druhou nejtěžší dneska jsou hry o tom že si to musí člověk přizpůsobit podle sebe. Jinak hry od EA Sports jdou s kvalitou hodně dolů jelikož je tu tvrdá konkurence a to na všech frontách ale největší konkurent EA jsou Visual Concepts neboli vývojáři z firmy 2K Sports prostě podle mě jdou sportovní hry nahoru i díky tomu, že se už soustředí jen na konzole nové generace viz. XBOX 360, PS3 nebo Wii Very Happy
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Capitals v počítačových hrách Empty Re: Capitals v počítačových hrách

Příspěvek  alex-ovechkin Sun Jul 27, 2008 2:30 pm

Já jsem nikdy NHL 2k8, nebo podobný nehrál, ale docela mě to láká no.. Sad
alex-ovechkin
alex-ovechkin
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 29. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Capitals v počítačových hrách Empty Re: Capitals v počítačových hrách

Příspěvek  Louža Sun Jul 27, 2008 2:31 pm

alex-ovechkin napsal:Já jsem nikdy NHL 2k8, nebo podobný nehrál, ale docela mě to láká no.. Sad

To ti věřím je to fakt pecka tahle hra se dá opravdu nazvat hokejem ale člověk si to NHLko musí taky pořádně nastavit Smile
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Capitals v počítačových hrách Empty NHL 2007

Příspěvek  alexanderthegreat8 Sun Aug 24, 2008 7:17 pm

ja ted hravam este stale staru 07 na Xboxe 360 .... i ked mi to nejako nejde ale co uz ;( kym sa to nenaucim lepsie hrat 08 nekupim Wink) hravam vacsinou za CAPS ... ved bodaj by ne,ved kvoli tomu ze na obale hry je ovechkin som kupoval hru Very Happy
alexanderthegreat8
alexanderthegreat8
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 119
Age : 36
Registration date : 12. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Capitals v počítačových hrách Empty Re: Capitals v počítačových hrách

Příspěvek  fancaps Sun Aug 24, 2008 7:45 pm

alexanderthegreat8 napsal:ja ted hravam este stale staru 07 na Xboxe 360 .... i ked mi to nejako nejde ale co uz ;( kym sa to nenaucim lepsie hrat 08 nekupim Wink) hravam vacsinou za CAPS ... ved bodaj by ne,ved kvoli tomu ze na obale hry je ovechkin som kupoval hru Very Happy
ja si ted budu kupovat xbox 360 uz se tesim tak uvidime...
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Capitals v počítačových hrách Empty Re: Capitals v počítačových hrách

Příspěvek  Louža Sat Aug 30, 2008 12:44 pm

fancaps napsal:
alexanderthegreat8 napsal:ja ted hravam este stale staru 07 na Xboxe 360 .... i ked mi to nejako nejde ale co uz ;( kym sa to nenaucim lepsie hrat 08 nekupim Wink) hravam vacsinou za CAPS ... ved bodaj by ne,ved kvoli tomu ze na obale hry je ovechkin som kupoval hru Very Happy
ja si ted budu kupovat xbox 360 uz se tesim tak uvidime...
Xbox 360 nejlepší konzole jaká kdy mohla spatřit světlo světa vřele doporučuji a NHL 08 od EA je propadák pokud máte rádi hokej doporučuji NHL 2k8 ale spíše NHL 2k9 která vyjde v září Wink
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Capitals v počítačových hrách Empty netes sa

Příspěvek  alexanderthegreat8 Sun Aug 31, 2008 12:12 am

Louža napsal:
fancaps napsal:
alexanderthegreat8 napsal:ja ted hravam este stale staru 07 na Xboxe 360 .... i ked mi to nejako nejde ale co uz ;( kym sa to nenaucim lepsie hrat 08 nekupim Wink) hravam vacsinou za CAPS ... ved bodaj by ne,ved kvoli tomu ze na obale hry je ovechkin som kupoval hru Very Happy
ja si ted budu kupovat xbox 360 uz se tesim tak uvidime...
Xbox 360 nejlepší konzole jaká kdy mohla spatřit světlo světa vřele doporučuji a NHL 08 od EA je propadák pokud máte rádi hokej doporučuji NHL 2k8 ale spíše NHL 2k9 která vyjde v září Wink

ta NHL je sk***vene tazka :-D ja som sa tez tesil ale doteraz to neviem dobre hrat Mad
alexanderthegreat8
alexanderthegreat8
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 119
Age : 36
Registration date : 12. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Capitals v počítačových hrách Empty Re: Capitals v počítačových hrách

Příspěvek  alex-ovechkin Sun Aug 31, 2008 10:03 am

Tak mě nedělá NHL problémy ani na tu nejtěžší obtížnost, což mě překvapuje, protože jsem herní anti- talent.. Very Happy
alex-ovechkin
alex-ovechkin
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 29. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Capitals v počítačových hrách Empty Re: Capitals v počítačových hrách

Příspěvek  alexanderthegreat8 Wed Jan 21, 2009 11:38 pm

alex-ovechkin napsal:Tak mě nedělá NHL problémy ani na tu nejtěžší obtížnost, což mě překvapuje, protože jsem herní anti- talent.. Very Happy

mne to tez nerobi problem na PC ... ale na xboxe su take blbe strely joystickom ze az ..... samozrejme ze hravam s CAPS ... ale vzdy dostanem na p**u co ma zrovna netesi Sad((
alexanderthegreat8
alexanderthegreat8
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 119
Age : 36
Registration date : 12. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Capitals v počítačových hrách Empty Re: Capitals v počítačových hrách

Příspěvek  alexanderthegreat8 Wed Jan 21, 2009 11:39 pm

alex-ovechkin napsal:
Louža napsal:Já hraji NHL 2k8 na mém Xboxu 360 a můžu říct že mě ta hra opravdu baví ale už se těším na další díl série. Za Caps jsem odehrál už 4 sezony ale zatím nejlepší úspěch finále konference a to v poslední sezoně hned v první mi uniklo play off o kousek pak jsem se dostal hned 3x po sobě ale až to poslední by se dalo nazvat za úspěšné Very Happy

Tak to nechápu, buďto je HNL 2k8 s obtížností někde jinde, nebo jsi s prominutím herní antitalent.. Very Happy Ty hry jsou v dnešní době tak jednoduchý, že už je ani moc nehraju..

pocuj od veci ale potrebujem sa spytat... ten battlefield co mas tu .. tak mozes mi o tom neco povedat ?? som to este nehral a ze ci sa to oplati ..bo mam chaoz uz v tychto hrach ...
alexanderthegreat8
alexanderthegreat8
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 119
Age : 36
Registration date : 12. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Capitals v počítačových hrách Empty Re: Capitals v počítačových hrách

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru