Washington Capitals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Finale stanley cupu

4 posters

Goto down

Finale stanley cupu Empty Finale stanley cupu

Příspěvek  fancaps Sun Jun 01, 2008 9:14 pm

tak to vypada ze pens dohrali! Shocked
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Finale stanley cupu Empty Re: Finale stanley cupu

Příspěvek  Hendrix Mon Jun 02, 2008 11:18 am

Asi ano, nevěřím tomu, že by Pens porazili Detroit 3x v řadě! Lidström se zapíše do historie jako první evropský kapitán, který dovedl svůj tým ke Stanley Cupu! A já mu to přeju! Wink
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Finale stanley cupu Empty Re: Finale stanley cupu

Příspěvek  fancaps Mon Jun 02, 2008 11:31 am

Hendrix napsal:Asi ano, nevěřím tomu, že by Pens porazili Detroit 3x v řadě! Lidström se zapíše do historie jako první evropský kapitán, který dovedl svůj tým ke Stanley Cupu! A já mu to přeju! Wink
Presne tak detroid to uz neztrati maji na to dost zkuseny tym!jj taky mu to preju a hlavne si to detroid zaslouzi za celou sezonu hrali hodne dobrej hokej. Cool
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Finale stanley cupu Empty Re: Finale stanley cupu

Příspěvek  Hendrix Mon Jun 02, 2008 2:10 pm

Když mají Rudá Křídla svůj den, hrají nejlepší hokej v NHL! Spolupráce Henrika a Pavla je ůžasná a Hölmstrom je skvěle doplnuje svou důraznou hrou, především před brankou! A Franzen hraje svoje životní Play Off! Je pro mě velkým překvapením, stejně jako Kronwall, o kterém Babcook řekl, že je nejlepším obráncem Play Off!
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Finale stanley cupu Empty Re: Finale stanley cupu

Příspěvek  fancaps Mon Jun 02, 2008 2:35 pm

Hendrix napsal:Když mají Rudá Křídla svůj den, hrají nejlepší hokej v NHL! Spolupráce Henrika a Pavla je ůžasná a Hölmstrom je skvěle doplnuje svou důraznou hrou, především před brankou! A Franzen hraje svoje životní Play Off! Je pro mě velkým překvapením, stejně jako Kronwall, o kterém Babcook řekl, že je nejlepším obráncem Play Off!
JJ letosni rok je jejich!
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Finale stanley cupu Empty Re: Finale stanley cupu

Příspěvek  XruC Mon Jun 02, 2008 3:50 pm

Hendrix napsal:Když mají Rudá Křídla svůj den, hrají nejlepší hokej v NHL! Spolupráce Henrika a Pavla je ůžasná a Hölmstrom je skvěle doplnuje svou důraznou hrou, především před brankou! A Franzen hraje svoje životní Play Off! Je pro mě velkým překvapením, stejně jako Kronwall, o kterém Babcook řekl, že je nejlepším obráncem Play Off!

No ja si zasei myslim ze Dacjukovi to finale zas az tak nejde. Ako trebars ajMalkinovi..Ked sa pozres, goly obstaravaju zvedsa ini. Ani Zetterberg nema formu ako predtym. Ale zase v tom je Detroit velmi silny, ze tam vie dat gol fakt skoro kazdy.
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Finale stanley cupu Empty Re: Finale stanley cupu

Příspěvek  Hendrix Mon Jun 02, 2008 3:59 pm

Ano, já mluvil všeobecně...Dacjukovi to opravdu ve finále tolik nejde, ale jak říkáš, když neskóruje 1.řada, zastoupí ji další lajny! Detroit je prostě hrozně silný!
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Finale stanley cupu Empty Re: Finale stanley cupu

Příspěvek  fancaps Mon Jun 02, 2008 4:05 pm

Hendrix napsal:Ano, já mluvil všeobecně...Dacjukovi to opravdu ve finále tolik nejde, ale jak říkáš, když neskóruje 1.řada, zastoupí ji další lajny! Detroit je prostě hrozně silný!
presne tak!
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Finale stanley cupu Empty Re: Finale stanley cupu

Příspěvek  XruC Mon Jun 02, 2008 4:07 pm

Hej..tak to mas potom samozrejme pravdu. Inak mne sa Daciuk velmi paci, on sa vymika uplne tej starej mentalite Rusov, proste zodpovedny v obrane, hraje celoplosny hokej, tymovy hrac, fakt super player. No a ako tak pozeram, Oveckin, Malkin, Semin, Daciuk, Kovalchuk a kopa dalsich, mmm..tak Rusaci budu velmi dlhu dobu patrit k tej uplne najuzsej spicke. Kludne mozu ziskat OH, al. svetovy pohar, oni na to konecne po dlhych roko maju. Ani nie az tak kvalitou hracov, lebo tu mali vzdy dobru, ale typom hracov, toto je nova generacia nenafukanych, zodpovednych a tymovo hrajucich Rusakov.. Caka ich dobra buducnost, rovnako ako Washington Very Happy
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Finale stanley cupu Empty Re: Finale stanley cupu

Příspěvek  Hendrix Tue Jun 03, 2008 12:08 pm

XruC: Naprosto souhlasím! Tahle generace je ůplně jiná a má potenciál opět dominovat světovému hokeji! Rusko ted produkuje jednu hvězdu za druhou! Dacjuka, Malkina a další, brzy doplní např. Cherepanov nebo Filatov!
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Finale stanley cupu Empty Re: Finale stanley cupu

Příspěvek  Hendrix Tue Jun 03, 2008 12:18 pm

Pittsburg porazil Detroit a snížil stav série na 2:3 Exclamation Chybělo několik minut a Detroit slavil titul, ovšem Talbot stihl vyrovnat! I přesto, nevěřím že Pittsburg tuhle sérii otočí! Vítězný gól vstřelil ve 110 minutě Petr Sýkora!

Viděli jste ten zápas Question
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Finale stanley cupu Empty Re: Finale stanley cupu

Příspěvek  XruC Tue Jun 03, 2008 12:23 pm

No ja som videl iba prvu tretinu, dost ma mrzi, ze to Det nezvladol..snad v Pittsburghu.
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Finale stanley cupu Empty Re: Finale stanley cupu

Příspěvek  fancaps Tue Jun 03, 2008 2:50 pm

XruC napsal:No ja som videl iba prvu tretinu, dost ma mrzi, ze to Det nezvladol..snad v Pittsburghu.
me ani ne jsem rad ze to jeste prodlouzili bude aspon sranda!myslim si ze se bude hrat aji sedme utkani!
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Finale stanley cupu Empty Re: Finale stanley cupu

Příspěvek  XruC Tue Jun 03, 2008 7:38 pm

Ja zas dufam, ze to Det ukonci co najrychlejsie. V nhl nemam rad 2 kluby, Phillu a Pit. A Phillu nie preto, ze nas vyradili v PO, nemam ju rad od zaciatku, za ten ich styl hry.
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Finale stanley cupu Empty Re: Finale stanley cupu

Příspěvek  fancaps Wed Jun 04, 2008 10:48 pm

XruC napsal:Ja zas dufam, ze to Det ukonci co najrychlejsie. V nhl nemam rad 2 kluby, Phillu a Pit. A Phillu nie preto, ze nas vyradili v PO, nemam ju rad od zaciatku, za ten ich styl hry.
dneska se docela tesim a doufam ze to pitt zvladne!
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Finale stanley cupu Empty Re: Finale stanley cupu

Příspěvek  fancaps Thu Jun 05, 2008 11:46 am

tak uz mame po sezone:)byla to skoda rad bych kdy by se to vratilo jeste do detroidu ale co se da delat! rabbit
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Finale stanley cupu Empty Re: Finale stanley cupu

Příspěvek  Hendrix Thu Jun 05, 2008 6:41 pm

Přál jsem si uskutečnění 7.zápasu, aby Detroit vyhrál doma! Fanoušci Pens si mohli to bučení na vítěze Stanley Cupu odpustit Exclamation Exclamation Exclamation
Gratuluju Rudým Křídlům a především Lidströmovi k ůspěchu! Vyhráli zaslouženě! king
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Finale stanley cupu Empty Re: Finale stanley cupu

Příspěvek  fancaps Thu Jun 05, 2008 8:06 pm

Hendrix napsal:Přál jsem si uskutečnění 7.zápasu, aby Detroit vyhrál doma! Fanoušci Pens si mohli to bučení na vítěze Stanley Cupu odpustit Exclamation Exclamation Exclamation
Gratuluju Rudým Křídlům a především Lidströmovi k ůspěchu! Vyhráli zaslouženě! king
jj zaslouzilisi to no kdy by hrali finale snama taky bychom buceli:) Very Happy
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Finale stanley cupu Empty Re: Finale stanley cupu

Příspěvek  Louža Sat Jun 14, 2008 1:24 am

skoda pral jsem to pens njn ale Detroit byl zkusenejsim tymem ale pristi rok Caps = Stanley Cup Very Happy:D:D:D
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Finale stanley cupu Empty Re: Finale stanley cupu

Příspěvek  fancaps Sat Jun 14, 2008 12:33 pm

louzajenik@seznam.cz napsal:skoda pral jsem to pens njn ale Detroit byl zkusenejsim tymem ale pristi rok Caps = Stanley Cup Very Happy:D:D:D
bude to jeste dlouha cesta myslim si ze prosti rok bychom mohli prejit pres prvni kolo ale na stanley cup to nevidim!
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Finale stanley cupu Empty Re: Finale stanley cupu

Příspěvek  Hendrix Sat Jun 14, 2008 1:04 pm

fancaps napsal:
louzajenik@seznam.cz napsal:skoda pral jsem to pens njn ale Detroit byl zkusenejsim tymem ale pristi rok Caps = Stanley Cup Very Happy:D:D:D
bude to jeste dlouha cesta myslim si ze prosti rok bychom mohli prejit pres prvni kolo ale na stanley cup to nevidim!
Přesně tak, držme se při zemi...O to víc nás můžou překvapit. Wink
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Finale stanley cupu Empty Re: Finale stanley cupu

Příspěvek  Louža Sat Jun 14, 2008 5:01 pm

fancaps napsal:
XruC napsal:Ja zas dufam, ze to Det ukonci co najrychlejsie. V nhl nemam rad 2 kluby, Phillu a Pit. A Phillu nie preto, ze nas vyradili v PO, nemam ju rad od zaciatku, za ten ich styl hry.
dneska se docela tesim a doufam ze to pitt zvladne!
souhlasim Philla hraje jak parta prasat njn sice se rika Broad Street Bullies ale podle me by je meli prejmenovat na Broad Street Debils jelikoz zklikvidovali McAmonda z Ottawy ten se vratil nebo aspon myslim ale likvidacni faul na Bergerona s nasledkem ze si mozna uz hokej nezahraje za toto bych jim dal odber minimalne 30 - 50 bodu za chovani hracu na lede nebo kdyby vedeni NHL nesedelo jak parta kryplu a zacali za tohle sazet tresty jako svestky myslim ze by tehle surovosti ubylo nerikam ze nejsem pro nejakou tu bitku ty by mi naopak chybeli ale tyhle ataky ze strany hracu a nejen Philly to se musi trestat i mozna dozivotnim zakazem hrani jinak nwm jak by temto "vypatlancum" utli kohoutky??? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Finale stanley cupu Empty Re: Finale stanley cupu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru