Washington Capitals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Verizon (MCI) Center a Capital Centre

5 posters

Goto down

Verizon (MCI) Center a Capital Centre Empty Verizon (MCI) Center a Capital Centre

Příspěvek  Louža Sun Aug 03, 2008 12:41 am

založil jsem new topic který se hodí do tohoto tématu a to jsou haly Caps, Caps začali hrát ve své hale, která nesla jméno Capital Centre, od roku 1974 kdy vstoupili do NHL tato hala dnes již neexistuje myslíte si že je to správné. Jelikož ta hala byla po dlouhých 23let domovem Caps a na to by se nemělo zapomínat. Vemte si Philadelphii, která postavila svoje Wachiova Center přímo naproti své staré haly Spectrum která do dnes ještě stojí nebo aspoň myslím Very Happy
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Verizon (MCI) Center a Capital Centre Empty Re: Verizon (MCI) Center a Capital Centre

Příspěvek  XruC Sun Aug 03, 2008 2:05 am

Dost ma stve, ze mame halu spolocne s NBA a WNBA, potom sa chalani musia prisposobovat minimalne tej NBA, ja byt vlastnikom klubu, urcite by som dal postavit cisto hokejovu arenu..Cele by to tam dychalo iba tym klubom, jeho uspechmi a historiou..takto je to onicom..
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Verizon (MCI) Center a Capital Centre Empty Re: Verizon (MCI) Center a Capital Centre

Příspěvek  fancaps Sun Aug 03, 2008 12:27 pm

XruC napsal:Dost ma stve, ze mame halu spolocne s NBA a WNBA, potom sa chalani musia prisposobovat minimalne tej NBA, ja byt vlastnikom klubu, urcite by som dal postavit cisto hokejovu arenu..Cele by to tam dychalo iba tym klubom, jeho uspechmi a historiou..takto je to onicom..
alento je vsude tak ze skoro kazdy mas stejne podminky mame skvele treninkove haly tak ze treba v tomhle neni problem......
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Verizon (MCI) Center a Capital Centre Empty Re: Verizon (MCI) Center a Capital Centre

Příspěvek  Louža Sun Aug 03, 2008 1:33 pm

To není ale nevím proč zbourali staré Capital Centre klidně tam mohli nechat klub NBA po patřičné modernizaci vždyt ta hala když se kouknete byla pěkná ale připomíná mi halu Flames aspoň strukturou Very Happy
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Verizon (MCI) Center a Capital Centre Empty Re: Verizon (MCI) Center a Capital Centre

Příspěvek  alex-ovechkin Sun Aug 03, 2008 5:15 pm

Nikdy jsem tam nebyl, takže to nemůžu posoudit.. Sad Ale mě se líbí ten název.. Smile
alex-ovechkin
alex-ovechkin
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 29. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Verizon (MCI) Center a Capital Centre Empty Re: Verizon (MCI) Center a Capital Centre

Příspěvek  Louža Mon Aug 04, 2008 12:13 pm

alex-ovechkin napsal:Nikdy jsem tam nebyl, takže to nemůžu posoudit.. Sad Ale mě se líbí ten název.. Smile

Já jsem tam taky nikdy nebyl na drahou letenku bohužel nemám Very Happy ale viděl jsem video tour po Capital Centre a Verizon Center a můžu říct že Capital Centre mělo takový nádech NHL 70. a 80.let ale Verizon Center je zas moderní a má výborné zázemí pro hráče (ne že by to Capital nemělo) a navíc je v dobré lokalitě přeci jen Capital Centre bylo trochu mimo centrum Very Happy:D:D:D
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Verizon (MCI) Center a Capital Centre Empty Re: Verizon (MCI) Center a Capital Centre

Příspěvek  fancaps Tue Aug 05, 2008 4:49 pm

Louža napsal:
alex-ovechkin napsal:Nikdy jsem tam nebyl, takže to nemůžu posoudit.. Sad Ale mě se líbí ten název.. Smile

Já jsem tam taky nikdy nebyl na drahou letenku bohužel nemám Very Happy ale viděl jsem video tour po Capital Centre a Verizon Center a můžu říct že Capital Centre mělo takový nádech NHL 70. a 80.let ale Verizon Center je zas moderní a má výborné zázemí pro hráče (ne že by to Capital nemělo) a navíc je v dobré lokalitě přeci jen Capital Centre bylo trochu mimo centrum Very Happy:D:D:D
jj je to dobre ze verizon je vic v centru a hlavne pro fans!
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Verizon (MCI) Center a Capital Centre Empty Re: Verizon (MCI) Center a Capital Centre

Příspěvek  Louža Tue Aug 05, 2008 5:06 pm

fancaps napsal:
Louža napsal:
alex-ovechkin napsal:Nikdy jsem tam nebyl, takže to nemůžu posoudit.. Sad Ale mě se líbí ten název.. Smile

Já jsem tam taky nikdy nebyl na drahou letenku bohužel nemám Very Happy ale viděl jsem video tour po Capital Centre a Verizon Center a můžu říct že Capital Centre mělo takový nádech NHL 70. a 80.let ale Verizon Center je zas moderní a má výborné zázemí pro hráče (ne že by to Capital nemělo) a navíc je v dobré lokalitě přeci jen Capital Centre bylo trochu mimo centrum Very Happy:D:D:D
jj je to dobre ze verizon je vic v centru a hlavne pro fans!

Určitě ale nedávno jsem narazil na dosti starý článek že dnešní Verizon Center mělo stát na okraji D.C. ještě že tomu tak není a Verizon Center stojí hrdě v Chinatownu což se dá pokládat za střed města Very Happy
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Verizon (MCI) Center a Capital Centre Empty Re: Verizon (MCI) Center a Capital Centre

Příspěvek  alex-ovechkin Tue Aug 05, 2008 7:07 pm

To by byla blbost, kyby jí postavily na okraji WSH.. Je dobře, že je cca. v centru.. Smile
alex-ovechkin
alex-ovechkin
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 29. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Verizon (MCI) Center a Capital Centre Empty Re: Verizon (MCI) Center a Capital Centre

Příspěvek  Louža Tue Aug 05, 2008 10:58 pm

alex-ovechkin napsal:To by byla blbost, kyby jí postavily na okraji WSH.. Je dobře, že je cca. v centru.. Smile
Určitě je dobře že Verizon je takřka v centru D.C. ale zas Capital Center, co jsem četl z historie, mělo prý výbornou atmosféru ale Verizon je zas modernější a navíc teď v play off byla atmosféra vynikající Very Happy:D:D
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Verizon (MCI) Center a Capital Centre Empty Verizon ;)

Příspěvek  alexanderthegreat8 Sun Aug 24, 2008 7:08 pm

ohladom haly je iny problem ..a to zaplnit ju ... co nechapem .... amici musia byt padnuty na rozum ked seru na hokej... priemerna navsteva 13 tisic ci ako to byva neni nic moc ... i ked posledne byvalo plne ale je pravda ze slo o Play Off a potom nasledne aj o PO ... kurnik keby mozem ovecku a spol sledovat tak chodim na kazdy zapas Wink
alexanderthegreat8
alexanderthegreat8
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 119
Age : 36
Registration date : 12. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Verizon (MCI) Center a Capital Centre Empty Re: Verizon (MCI) Center a Capital Centre

Příspěvek  alex-ovechkin Sun Aug 24, 2008 8:44 pm

Moje řeč.. Všem ztuhly mozky po Studený válce.. Já bych tam byl poříád.. Každej zápas.. I na rande bych šel tam.. Very Happy Já jsem totiž MAGGOR!!!
alex-ovechkin
alex-ovechkin
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 29. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Verizon (MCI) Center a Capital Centre Empty Re: Verizon (MCI) Center a Capital Centre

Příspěvek  Louža Sat Aug 30, 2008 12:46 pm

alex-ovechkin napsal:Moje řeč.. Všem ztuhly mozky po Studený válce.. Já bych tam byl poříád.. Každej zápas.. I na rande bych šel tam.. Very Happy Já jsem totiž MAGGOR!!!

Já bych taky chodil na každý zápas jen je menší problém bydlím v ČR a ne v D.C. Very Happy ale to neva jednou se tam vydám a bude to pro jeden z největších zážitků Smile
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Verizon (MCI) Center a Capital Centre Empty Re: Verizon (MCI) Center a Capital Centre

Příspěvek  alex-ovechkin Sat Aug 30, 2008 2:05 pm

Mám stejnej problém..
Kdyby jsi tam letěl, tak se dobrovolně hlásím jako zavazadlo!
alex-ovechkin
alex-ovechkin
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 29. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Verizon (MCI) Center a Capital Centre Empty noo co :)

Příspěvek  alexanderthegreat8 Sun Aug 31, 2008 12:06 am

kedy ideme na zapas Wink ?? ja by som mal ist ale este neviem kedy .... to nezalezi odo mna ... ale snad sa zadari tento rok !!!!
alexanderthegreat8
alexanderthegreat8
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 119
Age : 36
Registration date : 12. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Verizon (MCI) Center a Capital Centre Empty Re: Verizon (MCI) Center a Capital Centre

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru