Washington Capitals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Proč zrovna Capitals?

+3
Louža
XruC
Hendrix
7 posters

Goto down

Proč zrovna Capitals? Empty Proč zrovna Capitals?

Příspěvek  Hendrix Sat Jun 14, 2008 1:25 pm

Myslím, že téma je jasné. Kdy jste začali fandit Caps? A proč jste si vybrali zrovna tento klub? Co vás k němu přivedlo?

A ještě toho využiju k jednomu tématu: Líbí se vám nové dresy? Nebo jste měli raději ty starší?
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč zrovna Capitals? Empty Re: Proč zrovna Capitals?

Příspěvek  XruC Sat Jun 14, 2008 3:05 pm

Velmi dobry topic, ja som zacal fandit Washingtonu pred 10 rokmi prave v tej spanilej jazde do finale SC, mal som vtedy dakych 12 rokov a o NHL som toho moc nevedel, internet bola vzdialena buducnost a nemali sme ani teletext. Len v tej dobe zacala STV2 vysielat zapasi PO NHL a ani neviem ako, mozno kvoli Petovi Bondrovi a Risovi, ale uz si fakt nepamatam som si ten klub oblubil. A kazdym rokom som ho mal radsej a radsej..doslova nim zijem uz 10 rokov, dokonca som si nenechal ujst ani jeden zapas z finalovej serie SC.

K tym dresom..mne je najviac smutno za tymi dresmi z orlom Evil or Very Mad
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč zrovna Capitals? Empty Re: Proč zrovna Capitals?

Příspěvek  Louža Sun Jun 15, 2008 11:19 am

Já ani nevím kdy jsem začal fandit Caps asi to bude spojeno s mou první nu spíše druhou hokejovou kartičkou na které byl brankář Al Jensen a potom jsem se začal celkově zajímat o NHL předtím jsem fandil ještě Coloradu no jo hold Sakic a Forsberg mě asi uchvacovali ale pak přišla již zde zmiňovaná spanilá jízda Caps do finále Stanley Cupu tak asi od této doby fandím Washongtonu a navíc Olie Kölzig byl a je mým brankařským vzorem a do letošní sezony byl věrný jen Caps! Cool
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč zrovna Capitals? Empty moje dovody..

Příspěvek  alexanderthegreat8 Sun Jun 15, 2008 1:17 pm

ja osobne som si vybral CAPS preto,lebo tam hraval moj oblubeny hrac Peto Bondra ... od kedy bol Bondra a ja som zacal NHL viac sledovat tak sa mi tento tim pacil ...a po odchode Bondru som im tiez fandil ..ale pre mna osobne najvacsi impulz preco prave CAPS bol Alex Ovechkin...toho hraca som sledoval od zaciatku a hned som vedel ze je to buduca superhviezda...a som velmi rad ze sa dostal do tohto timu...snad nikto nepochybuje ze pokial tu ostane pocas svojej zmluvy tak prepise vsetky rekordy...k dresom su krasne podla mna .. i ked mne sa viac pacili tie tmavo modre spred 2 sezon ...
takze to zhrniem preco prave ja som si vybral CAPS :
1-Peto Bondra
2-Alex Ovečkin...dufam ze takyto skvely hraci sem budu prichadzat aj nadalej...
Let´s Go Caps !!!!
alexanderthegreat8
alexanderthegreat8
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 119
Age : 36
Registration date : 12. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč zrovna Capitals? Empty Re: Proč zrovna Capitals?

Příspěvek  XruC Sun Jun 15, 2008 3:47 pm

Louža napsal:Já ani nevím kdy jsem začal fandit Caps asi to bude spojeno s mou první nu spíše druhou hokejovou kartičkou na které byl brankář Al Jensen a potom jsem se začal celkově zajímat o NHL předtím jsem fandil ještě Coloradu no jo hold Sakic a Forsberg mě asi uchvacovali ale pak přišla již zde zmiňovaná spanilá jízda Caps do finále Stanley Cupu tak asi od této doby fandím Washongtonu a navíc Olie Kölzig byl a je mým brankařským vzorem a do letošní sezony byl věrný jen Caps! Cool

Presne..u mna bol Ollie vzdy najsledovanejsim hracom Caps a ma u mna velke uznanie, za vsetko co pre nas spravil. Takyto koniec si nezasluzil..Bude mi velmi chybat Crying or Very sad
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč zrovna Capitals? Empty Re: Proč zrovna Capitals?

Příspěvek  Louža Sun Jun 15, 2008 3:49 pm

alexanderthegreat8 napsal:ja osobne som si vybral CAPS preto,lebo tam hraval moj oblubeny hrac Peto Bondra ... od kedy bol Bondra a ja som zacal NHL viac sledovat tak sa mi tento tim pacil ...a po odchode Bondru som im tiez fandil ..ale pre mna osobne najvacsi impulz preco prave CAPS bol Alex Ovechkin...toho hraca som sledoval od zaciatku a hned som vedel ze je to buduca superhviezda...a som velmi rad ze sa dostal do tohto timu...snad nikto nepochybuje ze pokial tu ostane pocas svojej zmluvy tak prepise vsetky rekordy...k dresom su krasne podla mna .. i ked mne sa viac pacili tie tmavo modre spred 2 sezon ...
takze to zhrniem preco prave ja som si vybral CAPS :
1-Peto Bondra
2-Alex Ovečkin...dufam ze takyto skvely hraci sem budu prichadzat aj nadalej...
Let´s Go Caps !!!!

Jo ty tmavě modré dresy byli pěkné, hodně dlouhou dobu jsem ho sháněl ale nesehnal tak jsem si pořídil alespoň bílý dres Caps ale nejvíc se mi líbily ty úplně původní ve kterých Caps v NHL začínali mají prostě své kouzlo Very Happy
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč zrovna Capitals? Empty Re: Proč zrovna Capitals?

Příspěvek  alex-ovechkin Sun Jun 29, 2008 6:52 pm

Tak u mě je důvod jasný.. Letos mě NHL nějak vzala, tak jsem si řekl, že byh si měl vybrat oblíbenej tým, kterému bych fandil.. Vybíral jsem podle znaků.. Málem jsem skončil u Nashvillu, ale pak jsem viděl na internetu video s Alexem, jak dává ten gól z backhandu, když leží na zemi, to mě naprosto uchvátilo.. A od té doby fandím Caps a myslím si, že jsem udělal dobře, protože je to tým, který má mnoho skvělých hráčů.. Smile
alex-ovechkin
alex-ovechkin
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 29. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč zrovna Capitals? Empty Re: Proč zrovna Capitals?

Příspěvek  XruC Tue Jul 01, 2008 7:32 pm

Nasiel som zaujimavy clanok o Caps na nhl.com, ak by teda niekto mohol a mal cas, moze to prelozit, ale je to dost dlhe. No ved hodim sem link a uvidite http://www.nhl.com/nhl/app?articleid=367115&page=NewsPage&service=page
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč zrovna Capitals? Empty Re: Proč zrovna Capitals?

Příspěvek  J.R.-20 Fri Jul 11, 2008 5:15 pm

Zdravím všechny fanoušky Capitals... cheers cheers cheers
Jsem zde sice nový, ale troufám si směle tvrdit, že Capitals fandím ze všech zaregistrovaných na téhle stránce nejdéle.... Cool Cool Cool
Mám konečně čas a tak jsem snad budu přispívat častěj.. Smile Smile

Občas jsem ve spojení z pár lidmi z managmentu Capitals, tak bych mohl občas napsat nějakou novinku.... Rolling Eyes Rolling Eyes

J.R.-20
Hráč farmy
Hráč farmy

Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 01. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč zrovna Capitals? Empty Re: Proč zrovna Capitals?

Příspěvek  XruC Fri Jul 11, 2008 5:19 pm

No cau..tak ta tu konecne vytam a tiez dufam, ze budes castejsie pisat..Novym informaciam sa urcite potesime..
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč zrovna Capitals? Empty Re: Proč zrovna Capitals?

Příspěvek  fancaps Fri Jul 11, 2008 5:23 pm

J.R.-20 napsal:Zdravím všechny fanoušky Capitals... cheers cheers cheers
Jsem zde sice nový, ale troufám si směle tvrdit, že Capitals fandím ze všech zaregistrovaných na téhle stránce nejdéle.... Cool Cool Cool
Mám konečně čas a tak jsem snad budu přispívat častěj.. Smile Smile

Občas jsem ve spojení z pár lidmi z managmentu Capitals, tak bych mohl občas napsat nějakou novinku.... Rolling Eyes Rolling Eyes
Ok staci se ozvat na icq a domluvime se.....
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč zrovna Capitals? Empty Re: Proč zrovna Capitals?

Příspěvek  Hendrix Fri Jul 11, 2008 5:41 pm

Vítám tu novou tvář, vstupné si zaplatil? lol!
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč zrovna Capitals? Empty Re: Proč zrovna Capitals?

Příspěvek  fancaps Fri Jul 11, 2008 7:06 pm

Hendrix napsal:Vítám tu novou tvář, vstupné si zaplatil? lol!
to neni spatne zalozit.....dostanes provizi:)
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč zrovna Capitals? Empty Re: Proč zrovna Capitals?

Příspěvek  J.R.-20 Sat Jul 12, 2008 1:40 am

For Hendrix

Tak to jsi mě celkem pobavil.... Very Happy Very Happy
Jak vidím,tak je Ti 19 let. A tipuji, že jsi se narodil v roce 1989, což je rok, v kterém jsem já začal fandit Capitals..... Cool Cool
Takže si jako nový fanoušek opravdu nepřipadám... Laughing Laughing Very Happy Very Happy Laughing Laughing

J.R.-20
Hráč farmy
Hráč farmy

Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 01. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč zrovna Capitals? Empty Re: Proč zrovna Capitals?

Příspěvek  XruC Sat Jul 12, 2008 3:47 am

Ale j.r.-20 ved on nenapisal, ze si novy fanusik, ale ze si nova tvar na fore. Inak co hovoris na stranku? Paci sa?
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč zrovna Capitals? Empty Re: Proč zrovna Capitals?

Příspěvek  J.R.-20 Sat Jul 12, 2008 9:35 am

Zdarec... Jo, stránka se mi líbí... Very Happy Very Happy
Až do loňského roku jsem si myslel, že jsem snad jediný fanoušek Capitals, v bývalém Československu. Samozřejmně když nepočítám dobu, kdy za Caps hrál Jaromír Jágr. Protože v té době bylo fanoušků Capitals velmi mnoho... Shocked Shocked
A teď je mi jich celkem líto, protože jsem zvědavý, komu budou fandit, když Jágr odešel do Ruska. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Když se Jágr rozmýšlel kam půjde, tak jsem se pomalu modlil, ať našemu GM neprdne v kuli a nenabídne mu smlouvu.... Rolling Eyes Rolling Eyes
No a loni jsem poznal Tebe a tady teď vidím, že je nás víc... bounce bounce

Takže to je super... bounce bounce

J.R.-20
Hráč farmy
Hráč farmy

Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 01. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč zrovna Capitals? Empty Re: Proč zrovna Capitals?

Příspěvek  fancaps Sat Jul 12, 2008 9:52 am

J.R.-20 napsal:Zdarec... Jo, stránka se mi líbí... Very Happy Very Happy
Až do loňského roku jsem si myslel, že jsem snad jediný fanoušek Capitals, v bývalém Československu. Samozřejmně když nepočítám dobu, kdy za Caps hrál Jaromír Jágr. Protože v té době bylo fanoušků Capitals velmi mnoho... Shocked Shocked
A teď je mi jich celkem líto, protože jsem zvědavý, komu budou fandit, když Jágr odešel do Ruska. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Když se Jágr rozmýšlel kam půjde, tak jsem se pomalu modlil, ať našemu GM neprdne v kuli a nenabídne mu smlouvu.... Rolling Eyes Rolling Eyes
No a loni jsem poznal Tebe a tady teď vidím, že je nás víc... bounce bounce

Takže to je super... bounce bounce
jsem rad ze mame tady takoveho fanouska jako si ty...a myslim si ze budes prinosem pro stranky.Doufam ze preneses sve zkusenosti do nejakych clanku a nebo dokazes pres toho sveho kamarada navazat kontakt s klubem.Uz jsem zajistil nekolik clanku od redaktora z nhlpro.cz ktery patri mezi odborniky v cr na nhl.
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč zrovna Capitals? Empty Re: Proč zrovna Capitals?

Příspěvek  Hendrix Sat Jul 12, 2008 10:52 am

J.R.-20 napsal:For Hendrix

Tak to jsi mě celkem pobavil.... Very Happy Very Happy
Jak vidím,tak je Ti 19 let. A tipuji, že jsi se narodil v roce 1989, což je rok, v kterém jsem já začal fandit Capitals..... Cool Cool
Takže si jako nový fanoušek opravdu nepřipadám... Laughing Laughing Very Happy Very Happy Laughing Laughing
Takže ty jsi fandil Caps už v době, kdy já si ještě žužlal palec na noze? Laughing No to je gól...Je dobře, že jsi tady, určitě se ti tady mezi náma bude líbit. Wink
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč zrovna Capitals? Empty Re: Proč zrovna Capitals?

Příspěvek  Louža Sun Jul 13, 2008 12:07 pm

To rozhodně se ti tady bude líbit a jsem zvědav kolik je fandů v Česku a na Slovensku ale je jasné že Caps příští rok budou mnohem silnější než letos a jinak nevíte jak je to s Nylanderem jinak já Caps fandím od roku 1998 což je už pěkná dekáda jinak tenkrát to bylo i díky postupu do finále Stanley Cupu nu ale i to se snad počítá Very Happy:D:D
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč zrovna Capitals? Empty Re: Proč zrovna Capitals?

Příspěvek  alex-ovechkin Sun Jul 13, 2008 2:45 pm

Na mě nemáte lidi.. fandim od roku... eeee... mmnt.. 2007, od prosince.. lol!
alex-ovechkin
alex-ovechkin
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 29. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč zrovna Capitals? Empty Re: Proč zrovna Capitals?

Příspěvek  XruC Mon Jul 14, 2008 2:20 am

Louža napsal:To rozhodně se ti tady bude líbit a jsem zvědav kolik je fandů v Česku a na Slovensku ale je jasné že Caps příští rok budou mnohem silnější než letos a jinak nevíte jak je to s Nylanderem jinak já Caps fandím od roku 1998 což je už pěkná dekáda jinak tenkrát to bylo i díky postupu do finále Stanley Cupu nu ale i to se snad počítá Very Happy:D:D

Presne aj ja odvtedy..urcite ze sa to pocita Very Happy
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč zrovna Capitals? Empty Re: Proč zrovna Capitals?

Příspěvek  Hendrix Mon Jul 14, 2008 9:59 am

XruC napsal:
Louža napsal:To rozhodně se ti tady bude líbit a jsem zvědav kolik je fandů v Česku a na Slovensku ale je jasné že Caps příští rok budou mnohem silnější než letos a jinak nevíte jak je to s Nylanderem jinak já Caps fandím od roku 1998 což je už pěkná dekáda jinak tenkrát to bylo i díky postupu do finále Stanley Cupu nu ale i to se snad počítá Very Happy:D:D

Presne aj ja odvtedy..urcite ze sa to pocita Very Happy
Bohužel se to nepočítá...Takže vás musím požádat, aby jste ihned opustili tyto stránky!... Laughing Laughing Laughing
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč zrovna Capitals? Empty Re: Proč zrovna Capitals?

Příspěvek  Louža Sat Jul 19, 2008 12:23 pm

Hendrix napsal:
XruC napsal:
Louža napsal:To rozhodně se ti tady bude líbit a jsem zvědav kolik je fandů v Česku a na Slovensku ale je jasné že Caps příští rok budou mnohem silnější než letos a jinak nevíte jak je to s Nylanderem jinak já Caps fandím od roku 1998 což je už pěkná dekáda jinak tenkrát to bylo i díky postupu do finále Stanley Cupu nu ale i to se snad počítá Very Happy:D:D

Presne aj ja odvtedy..urcite ze sa to pocita Very Happy
Bohužel se to nepočítá...Takže vás musím požádat, aby jste ihned opustili tyto stránky!... Laughing Laughing Laughing

Jejda to snad ne Very Happy:D:D nu Caps jsou muji favoriti jen škoda že Jim Carey vyhořel byla by to supr stále a s Oliem by byli supr duo ale oni jeden už u Caps není takže nemůžu plakat nad rozlitým vínem teď příjde José Theodore tak uvidíme ale fandim Caps to je pro mě skoro už posláním Very Happy
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč zrovna Capitals? Empty Re: Proč zrovna Capitals?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru