Washington Capitals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pittsburgh-Washington

5 posters

Goto down

Pittsburgh-Washington Empty Pittsburgh-Washington

Příspěvek  fancaps Wed Jan 14, 2009 5:37 pm

Tak dnes to bude zajimave znova souboje crosby-ovechkin dneska je to docela otevrene pens dneska vyhrali ve philadelphii a mi prohrali tak ze to bude vyrovnane Very Happy Very Happy Very Happy
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Pittsburgh-Washington Empty Re: Pittsburgh-Washington

Příspěvek  fancaps Thu Jan 15, 2009 4:18 am

tak po prvni tretine prohravame 1:0 Theodore zatim drzi a nase ofenziva dve tycky Shocked Shocked Shocked
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Pittsburgh-Washington Empty Re: Pittsburgh-Washington

Příspěvek  fancaps Thu Jan 15, 2009 5:14 am

fancaps napsal:Tak dnes to bude zajimave znova souboje crosby-ovechkin dneska je to docela otevrene pens dneska vyhrali ve philadelphii a mi prohrali tak ze to bude vyrovnane Very Happy Very Happy Very Happy
Tak po dvou tretinach nerozhodne 2:2 ale nase agresivita je opravdu strasna pripada mi ze se bojime hrat do tela!!!!
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Pittsburgh-Washington Empty Re: Pittsburgh-Washington

Příspěvek  fancaps Thu Jan 15, 2009 12:14 pm

Tak jsme to zvaldli docela dobre utkani jose podrzel a konecne se chytil ovechkin Very Happy Very Happy Very Happy
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Pittsburgh-Washington Empty Re: Pittsburgh-Washington

Příspěvek  alexanderthegreat8 Thu Jan 15, 2009 4:41 pm

fancaps napsal:Tak jsme to zvaldli docela dobre utkani jose podrzel a konecne se chytil ovechkin Very Happy Very Happy Very Happy

nooo bolo na case .... ja neverim .... :-) ale aspon ze tak to zvladli a ted sa odrazit a nacat novu seriu vyhier ... ovca sa konecne prebudila tak parada ... skvely zapas skoda ze nebol v tv Rolling Eyes
alexanderthegreat8
alexanderthegreat8
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 119
Age : 36
Registration date : 12. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Pittsburgh-Washington Empty Re: Pittsburgh-Washington

Příspěvek  alexanderthegreat8 Thu Jan 15, 2009 4:46 pm

fancaps napsal:tak po prvni tretine prohravame 1:0 Theodore zatim drzi a nase ofenziva dve tycky Shocked Shocked Shocked

blaazooon ty si to pozeral :-) ja bych tez ... ale cez net ma to nebavi .... skoda ze to nebolo v tv .... No
alexanderthegreat8
alexanderthegreat8
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 119
Age : 36
Registration date : 12. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Pittsburgh-Washington Empty Re: Pittsburgh-Washington

Příspěvek  fancaps Thu Jan 15, 2009 10:48 pm

alexanderthegreat8 napsal:
fancaps napsal:tak po prvni tretine prohravame 1:0 Theodore zatim drzi a nase ofenziva dve tycky Shocked Shocked Shocked

blaazooon ty si to pozeral :-) ja bych tez ... ale cez net ma to nebavi .... skoda ze to nebolo v tv .... No
mne to vic bavi pres ten net nez tv Razz
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Pittsburgh-Washington Empty Re: Pittsburgh-Washington

Příspěvek  XruC Fri Jan 16, 2009 1:39 am

fancaps napsal:
fancaps napsal:Tak dnes to bude zajimave znova souboje crosby-ovechkin dneska je to docela otevrene pens dneska vyhrali ve philadelphii a mi prohrali tak ze to bude vyrovnane Very Happy Very Happy Very Happy
Tak po dvou tretinach nerozhodne 2:2 ale nase agresivita je opravdu strasna pripada mi ze se bojime hrat do tela!!!!

Ani nehovor..to je to co im najviac vytykam..uz ked aj Pit je viac agresivnejsi, tak to uz s nami nevyzera vobec dobre. Ked pride PO, kde sa agresivita zvysi este o 200% tak nase masla budu mat velke probelmy. Hovorim to vsade..mame velkych hracov, ale nikto z nich nechce hitovat. Mali by si brat priklad z Ovci..od neho su tam viaceri vyssi a tazsi, ale Alex by ich prevalcoval, keby ich narazil. Skoda..z vacsou agresivitou by sme mali daleko vacsie sance. Na nas dnes netreba ani tak vele..staci len pritvrdit a vyvolavat sarvatky..nasi sa zlaknu a celkovy prejav ide potom dole vodou.
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Pittsburgh-Washington Empty Re: Pittsburgh-Washington

Příspěvek  alexanderthegreat8 Fri Jan 16, 2009 2:46 am

XruC napsal:
fancaps napsal:
fancaps napsal:Tak dnes to bude zajimave znova souboje crosby-ovechkin dneska je to docela otevrene pens dneska vyhrali ve philadelphii a mi prohrali tak ze to bude vyrovnane Very Happy Very Happy Very Happy
Tak po dvou tretinach nerozhodne 2:2 ale nase agresivita je opravdu strasna pripada mi ze se bojime hrat do tela!!!!

Ani nehovor..to je to co im najviac vytykam..uz ked aj Pit je viac agresivnejsi, tak to uz s nami nevyzera vobec dobre. Ked pride PO, kde sa agresivita zvysi este o 200% tak nase masla budu mat velke probelmy. Hovorim to vsade..mame velkych hracov, ale nikto z nich nechce hitovat. Mali by si brat priklad z Ovci..od neho su tam viaceri vyssi a tazsi, ale Alex by ich prevalcoval, keby ich narazil. Skoda..z vacsou agresivitou by sme mali daleko vacsie sance. Na nas dnes netreba ani tak vele..staci len pritvrdit a vyvolavat sarvatky..nasi sa zlaknu a celkovy prejav ide potom dole vodou.

suhlas ... totalny s tebou ... ale tak dopadlo to dobre tak aspon ze tak ... ted bude najblizsie zapas s bostonom ... to bude dost huste.... tak som zvedavy ... navyse to bude v tv ... tak pozrem i ked mam jednu obavu ja ked pozeram zapas v tv capitals Smile tak vzdy to pokazime tak uvazujem ze radsej pozrem az zaznam aby som nepriniesol zas smolu Cool
alexanderthegreat8
alexanderthegreat8
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 119
Age : 36
Registration date : 12. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Pittsburgh-Washington Empty Re: Pittsburgh-Washington

Příspěvek  Ovechkin8 Fri Jan 16, 2009 11:23 pm

JSme strasne rád ze jsme zase vyhrali Very Happy ,ale skoda ze nebyla zadna bitka:D Twisted Evil
Ovechkin8
Ovechkin8
Hráč farmy
Hráč farmy

Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 03. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Pittsburgh-Washington Empty Re: Pittsburgh-Washington

Příspěvek  Hendrix Sat Jan 17, 2009 2:44 pm

Ovechkin8 napsal:JSme strasne rád ze jsme zase vyhrali Very Happy ,ale skoda ze nebyla zadna bitka:D Twisted Evil
čekal jsi, že Ovce s Malkinem shodí rukavice a rozbijou si navzájem huby? Laughing
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Pittsburgh-Washington Empty Re: Pittsburgh-Washington

Příspěvek  alexanderthegreat8 Sun Jan 18, 2009 4:41 pm

Hendrix napsal:
Ovechkin8 napsal:JSme strasne rád ze jsme zase vyhrali Very Happy ,ale skoda ze nebyla zadna bitka:D Twisted Evil
čekal jsi, že Ovce s Malkinem shodí rukavice a rozbijou si navzájem huby? Laughing

neviem si to moc predstavit ...mozno sa nemaju uz radi ako predtym ale neverim ze by sa pobili .... skorej som to videl na duel Laraque vs Brashear bounce
alexanderthegreat8
alexanderthegreat8
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 119
Age : 36
Registration date : 12. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Pittsburgh-Washington Empty Re: Pittsburgh-Washington

Příspěvek  XruC Mon Jan 19, 2009 12:12 pm

mmm..Len George je uz v MTL a aj to je zraneny
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Pittsburgh-Washington Empty Re: Pittsburgh-Washington

Příspěvek  alexanderthegreat8 Tue Jan 20, 2009 1:44 am

XruC napsal:mmm..Len George je uz v MTL a aj to je zraneny

ejha trapas :-D sorry :-D
alexanderthegreat8
alexanderthegreat8
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 119
Age : 36
Registration date : 12. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Pittsburgh-Washington Empty Re: Pittsburgh-Washington

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru