Washington Capitals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novinky z NHL

+2
XruC
Hendrix
6 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Novinky z NHL Empty Novinky z NHL

Příspěvek  Hendrix Sat Jun 07, 2008 12:02 pm

Topic o novinkách v NHL:

- Rob Blake chce zůstat v LA Kings a tvrdí, že by rád ještě několik let aktivně hrál.
- Glen Wesley oznámil hned po skončení play off konec kariéry a za důvod označil svou rodinu.
- Vedení Buffala nehodlá nabídnout novou smlouvu ruskému obránci Dmitriji Kalininovi.Ten se stane 1.července volným hráčem a spekuluje se o jeho odchodu do Ruska.
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  XruC Sun Jun 08, 2008 10:54 pm

Washington musí v lete získať kvalitného brankára


Washington Capitals urobili v uplynulej sezóne obrovský výkonnostný i výsledkový pokrok. Účasť v play-off si síce zabezpečili až v samotnom závere základnej časti, no víťazstvo v Juhovýchodnej divízii je naozaj veľkým posunom, keďže pred rokom skončili Caps na poslednej priečke. Tieto výsledky vytvárajú na tím veľký tlak, všetci fanúšikovia totiž budú očakávať v ročníku 2008/2009 ešte lepšie výkony a viac bodov svojich miláčikov. Na pleciach vedenia Capitals teraz leží zodpovednosť, aby počas leta káder vystužili a zacelili prípadné diery v zostave.

Niet pochýb, že počas celej uplynulej sezóny sa všetko podstatné točilo okolo ruskej hviezdy Alexandra Ovečkina. Ešte iba 22-ročný krídelník nastrieľal v 82 súbojoch základnej časti úctyhodných 65 gólov a celkove zaznamenal 112 bodov, čo mu v oboch štatistických ukazovateľoch vynieslo prvú pozíciu v lige. „Alexander Veľký“ tak získal prestížnu Art Ross Trophy i Maurice „Rocket“ Richard Trophy. Aby toho nebolo málo, jeden z najlepších hokejistov súčasnosti po vypadnutí Washingtonu z play-off (3:4 na zápasy proti Philadelphii) získal v drese ruskej reprezentácie zlatú medailu na majstrovstvách sveta v Kanade.

Okrem Ovečkina však Capitals disponujú aj viacerými ďalšími talentovanými hráčmi, od ktorých sa očakáva, že v budúcnosti budú patriť medzi najväčšie hviezdy celej súťaže. Medzi najväčšie nádeje určite patrí dvojica útočníkov Alexander Siomin, Niclas Bäckström, či obranca vicemajstrov sveta Mike Green. Práve ich ďalšie napredovanie by malo napomôcť tomu, aby dosahovali Caps ešte lepšie výsledky ako v sezóne 2007/2008. V minulom ročníku brzdili tím aj viaceré zranenia, trojica Michael Nylander, Chris Clark a Brian Pothier vynechala minimálne polovicu stretnutí.

Ak chcú Capitals ašpirovať na vyššie priečky musia v lete vyriešiť najmä kľúčový brankársky post. V závere minulosezónneho prestupového obdobia získali na túto pozíciu francúzskeho gólmana Cristobala Hueta z Montrealu, čo sa ukázalo ako veľmi dobrý krok. Tomu sa však o pár dní skončí zmluva a stane sa neobmedzeným voľným hráčom. Vedenia sa teda musí dohodnúť s Huetom na novej zmluve alebo nájsť iného brankára. Nemecký veterán Olaf Kölzig sa s najväčšou pravdepodobnosťou so súťažou rozlúči. Jediným gólmanom Caps, ktorý má zmluvu aj na nasledujúci ročník tak ostáva Brent Johnson.

Spomedzi kľúčových útočníkov sa kontrakt skončil iba ďalšiemu ruskému majstrovi sveta, veteránovi Sergejovi Fiodorovovi. Ten chce podľa slov svojho krajana Ovečkina zostať v klube. „Rozprával som sa s ním a viem na 100 percent, že tu chce ostať. Chce hrať, nielen so mnou, ale aj v tíme Capitals,“ skonštatoval Ovečkin. Washington by sa mohol dohodnúť i s obmedzeným voľným hráčom Brooksom Laichom, ktorý k tradičnému "checkingu" pridal v minulom ročníku už i slušných 21 gólov.

V obrane má zmluvy podpísané pätica Brian Pothier, Tom Poti, Jeff Schutz, John Erskine a slovenský reprezentant Milan Jurčina. Capitals si určite nenechajú ujsť nádejného Mika Greena, ktorého na MS v Halifaxe a Québec City vybrali odborníci do najlepšej šestky turnaja. Washington má na budúcu sezónu zazmluvnených 39 miliónov dolárov a za zvyšok teda musí získať kvalitného gólmana, podpísať Greena i niekoho z útočníkov. Zdroj: Hokej.sk
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  fancaps Sun Jun 08, 2008 11:00 pm

XruC napsal:
Washington musí v lete získať kvalitného brankára


Washington Capitals urobili v uplynulej sezóne obrovský výkonnostný i výsledkový pokrok. Účasť v play-off si síce zabezpečili až v samotnom závere základnej časti, no víťazstvo v Juhovýchodnej divízii je naozaj veľkým posunom, keďže pred rokom skončili Caps na poslednej priečke. Tieto výsledky vytvárajú na tím veľký tlak, všetci fanúšikovia totiž budú očakávať v ročníku 2008/2009 ešte lepšie výkony a viac bodov svojich miláčikov. Na pleciach vedenia Capitals teraz leží zodpovednosť, aby počas leta káder vystužili a zacelili prípadné diery v zostave.

Niet pochýb, že počas celej uplynulej sezóny sa všetko podstatné točilo okolo ruskej hviezdy Alexandra Ovečkina. Ešte iba 22-ročný krídelník nastrieľal v 82 súbojoch základnej časti úctyhodných 65 gólov a celkove zaznamenal 112 bodov, čo mu v oboch štatistických ukazovateľoch vynieslo prvú pozíciu v lige. „Alexander Veľký“ tak získal prestížnu Art Ross Trophy i Maurice „Rocket“ Richard Trophy. Aby toho nebolo málo, jeden z najlepších hokejistov súčasnosti po vypadnutí Washingtonu z play-off (3:4 na zápasy proti Philadelphii) získal v drese ruskej reprezentácie zlatú medailu na majstrovstvách sveta v Kanade.

Okrem Ovečkina však Capitals disponujú aj viacerými ďalšími talentovanými hráčmi, od ktorých sa očakáva, že v budúcnosti budú patriť medzi najväčšie hviezdy celej súťaže. Medzi najväčšie nádeje určite patrí dvojica útočníkov Alexander Siomin, Niclas Bäckström, či obranca vicemajstrov sveta Mike Green. Práve ich ďalšie napredovanie by malo napomôcť tomu, aby dosahovali Caps ešte lepšie výsledky ako v sezóne 2007/2008. V minulom ročníku brzdili tím aj viaceré zranenia, trojica Michael Nylander, Chris Clark a Brian Pothier vynechala minimálne polovicu stretnutí.

Ak chcú Capitals ašpirovať na vyššie priečky musia v lete vyriešiť najmä kľúčový brankársky post. V závere minulosezónneho prestupového obdobia získali na túto pozíciu francúzskeho gólmana Cristobala Hueta z Montrealu, čo sa ukázalo ako veľmi dobrý krok. Tomu sa však o pár dní skončí zmluva a stane sa neobmedzeným voľným hráčom. Vedenia sa teda musí dohodnúť s Huetom na novej zmluve alebo nájsť iného brankára. Nemecký veterán Olaf Kölzig sa s najväčšou pravdepodobnosťou so súťažou rozlúči. Jediným gólmanom Caps, ktorý má zmluvu aj na nasledujúci ročník tak ostáva Brent Johnson.

Spomedzi kľúčových útočníkov sa kontrakt skončil iba ďalšiemu ruskému majstrovi sveta, veteránovi Sergejovi Fiodorovovi. Ten chce podľa slov svojho krajana Ovečkina zostať v klube. „Rozprával som sa s ním a viem na 100 percent, že tu chce ostať. Chce hrať, nielen so mnou, ale aj v tíme Capitals,“ skonštatoval Ovečkin. Washington by sa mohol dohodnúť i s obmedzeným voľným hráčom Brooksom Laichom, ktorý k tradičnému "checkingu" pridal v minulom ročníku už i slušných 21 gólov.

V obrane má zmluvy podpísané pätica Brian Pothier, Tom Poti, Jeff Schutz, John Erskine a slovenský reprezentant Milan Jurčina. Capitals si určite nenechajú ujsť nádejného Mika Greena, ktorého na MS v Halifaxe a Québec City vybrali odborníci do najlepšej šestky turnaja. Washington má na budúcu sezónu zazmluvnených 39 miliónov dolárov a za zvyšok teda musí získať kvalitného gólmana, podpísať Greena i niekoho z útočníkov. Zdroj: Hokej.sk
posli tady odkaz primo na clanek dam to do headlines:)
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  XruC Sun Jun 08, 2008 11:13 pm

Very Happy ved 2x som to uz daval na forum..ale ok http://www.hokej.sk/spravy/?clanok=55562
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  fancaps Sun Jun 08, 2008 11:32 pm

XruC napsal:Very Happy ved 2x som to uz daval na forum..ale ok http://www.hokej.sk/spravy/?clanok=55562
aha ok uz jsem to dal do headlines!
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  Hendrix Mon Jun 09, 2008 9:58 am

Dominik Hašek ohlásí v pondělí odchod do hokejového důchodu. Má to potvrdit dnes v 17:00 SEČ, na tiskové konferenci.
Co vy na to? Je to už definitivní konec?
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  XruC Mon Jun 09, 2008 11:06 am

Tak to uz vyzera, ale mozno pri hokeji zostane, ako nejaky funkcionar.
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  Hendrix Mon Jun 09, 2008 11:11 am

XruC napsal:Tak to uz vyzera, ale mozno pri hokeji zostane, ako nejaky funkcionar.
U něho ovšem člověk nikdy neví, aby v padesáti neoznámil návrat k hokeji. Laughing
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  fancaps Mon Jun 09, 2008 11:57 am

Hendrix napsal:
XruC napsal:Tak to uz vyzera, ale mozno pri hokeji zostane, ako nejaky funkcionar.
U něho ovšem člověk nikdy neví, aby v padesáti neoznámil návrat k hokeji. Laughing
taky si myslim ale jestli ukonci karieru tak si ted odpocine nejaky rok a pak se pusti do nejake funkce!
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  Hendrix Tue Jun 10, 2008 1:37 pm

Jaromír Jágr se podle listu NY Daily News vrátil z dovolené v Mexiku do New Yorku, aby si vyřešil svou budoucnost. Rangers pro něj zůstávají nadále volbou číslo jedna, zatím ale nejednal s nikým z klubu ani osobně ani prostřednictvím svých agentů.
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  fancaps Tue Jun 10, 2008 1:44 pm

Hendrix napsal:Jaromír Jágr se podle listu NY Daily News vrátil z dovolené v Mexiku do New Yorku, aby si vyřešil svou budoucnost. Rangers pro něj zůstávají nadále volbou číslo jedna, zatím ale nejednal s nikým z klubu ani osobně ani prostřednictvím svých agentů.
ja nevim proc to tak vsechno resi dit je jasne ze zustane!
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  Hendrix Tue Jun 10, 2008 1:51 pm

fancaps: Jak si tím můžeš být tak jistý? Já si netroufnu tvrdit jedno ani druhý! Leda, že by jsi se s Jaromírem znal osobně!? Laughing
Doufám, že zůstane v Rangers, pořád na NHL má.
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  fancaps Tue Jun 10, 2008 2:25 pm

Hendrix napsal:fancaps: Jak si tím můžeš být tak jistý? Já si netroufnu tvrdit jedno ani druhý! Leda, že by jsi se s Jaromírem znal osobně!? Laughing
Doufám, že zůstane v Rangers, pořád na NHL má.
No vim bo vsedu mluvi ze je proneho rangers priorita atd a do ruska nepujde.Sam tvrdil ze by rad jeste zahral v rangers a pak ukoncil karieru v kladne!
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  XruC Tue Jun 10, 2008 11:41 pm

Osobne si myslim a som o tom presvedceny, ze Jagr podpise zmluvu s NYR na 2 roky. Wink
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  fancaps Wed Jun 11, 2008 3:16 pm

XruC napsal:Osobne si myslim a som o tom presvedceny, ze Jagr podpise zmluvu s NYR na 2 roky. Wink
ja taky klidne si na to vsadim bounce
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL Empty dobrá posila ...

Příspěvek  alexanderthegreat8 Thu Jun 12, 2008 4:09 pm

myslim ze tento tim sa udrzi ... teda pokial v time neni neni zlatokop co pojde za peniazmi ... ako vitanu posilu by som rad v time videl Maxima Afinogenova z Buffala,ktory je na predaj a ma plat okolo 3 mil.USD... myslim ze takyto sikovny kridelnik by do tej ruskej mafie zapadol Cool
alexanderthegreat8
alexanderthegreat8
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 119
Age : 36
Registration date : 12. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  fancaps Thu Jun 12, 2008 4:26 pm

alexanderthegreat8 napsal:myslim ze tento tim sa udrzi ... teda pokial v time neni neni zlatokop co pojde za peniazmi ... ako vitanu posilu by som rad v time videl Maxima Afinogenova z Buffala,ktory je na predaj a ma plat okolo 3 mil.USD... myslim ze takyto sikovny kridelnik by do tej ruskej mafie zapadol Cool
maxim to by byla dobra posila jen nevim jestli by to uz nebylo moc:)pak bychom se uz mohl jmenovat russia capitals Very Happy
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  XruC Thu Jun 12, 2008 4:46 pm

Ja ti nevim Karle, ja by som toho Afinogenova nebral, za tie peniaze+radsej daco dolozit, to by mohol byt Hossa, prave som cital, ze aj Vrbata je volny, z Fleischmannom si na MS rozumeli, tak skor radsej toho, al. potom Jokinena a Nylandera vymenit za nejake dobre miesto v drafte, trebars by sme mohli vytiahnut Fiatova potom a to uz rozhodne ano. Keby som bol GM, asi by som sa uberal tym smerom Jokinen a potom draft za Nylandera a Kozlova a pokusit sa o Fiatova. Inak otazka...kto je podla vas lepsi hrac? Nylander ci Jokinen? To ma zaujima Surprised
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  Hendrix Thu Jun 12, 2008 5:14 pm

XruC napsal:Ja ti nevim Karle, ja by som toho Afinogenova nebral, za tie peniaze+radsej daco dolozit, to by mohol byt Hossa, prave som cital, ze aj Vrbata je volny, z Fleischmannom si na MS rozumeli, tak skor radsej toho, al. potom Jokinena a Nylandera vymenit za nejake dobre miesto v drafte, trebars by sme mohli vytiahnut Fiatova potom a to uz rozhodne ano. Keby som bol GM, asi by som sa uberal tym smerom Jokinen a potom draft za Nylandera a Kozlova a pokusit sa o Fiatova. Inak otazka...kto je podla vas lepsi hrac? Nylander ci Jokinen? To ma zaujima Surprised
Olli Jokinen je skvělý útočník, toho bych do týmu vzal hned. Jo a Afinogenova určitě nebrat Exclamation
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  fancaps Thu Jun 12, 2008 5:38 pm

Hendrix napsal:
XruC napsal:Ja ti nevim Karle, ja by som toho Afinogenova nebral, za tie peniaze+radsej daco dolozit, to by mohol byt Hossa, prave som cital, ze aj Vrbata je volny, z Fleischmannom si na MS rozumeli, tak skor radsej toho, al. potom Jokinena a Nylandera vymenit za nejake dobre miesto v drafte, trebars by sme mohli vytiahnut Fiatova potom a to uz rozhodne ano. Keby som bol GM, asi by som sa uberal tym smerom Jokinen a potom draft za Nylandera a Kozlova a pokusit sa o Fiatova. Inak otazka...kto je podla vas lepsi hrac? Nylander ci Jokinen? To ma zaujima Surprised
Olli Jokinen je skvělý útočník, toho bych do týmu vzal hned. Jo a Afinogenova určitě nebrat Exclamation
Jednoznacne Jokinen nad tim bych vubec nepremyslel!co se tyce Vrbaty taky dobra volba myslim si ze by se hodil do naseho tymu!
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  XruC Thu Jun 12, 2008 5:53 pm

Takze duel Jokinen-Nylander vyhral Jokinen? Ja by som tiez hlasoval zanho..a navyse je mladsi. Vo FLO su asi padnuti na hlavu, ze ho chcu pustit prec. Ale asi tam musi dojst tiez k nejakej prestavbe. Ved aj my sme pustali hracov ako Jagr, Lang, Goncar, Bondra, Nylander, Konowalchuk a to za tie mena doslova za babku. Ved za Jagra sme dostali Ansona Cartera..skvely trejd Mad
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  Hendrix Fri Jun 13, 2008 1:38 pm

Nicklas Lidström dnes převzal již svou šestou Norris Trophy a nic nenasvědčuje tomu, že by by to měla být jeho poslední. A vkrádá se otázka, vyrovná výkon fenomenálního beka Bobbyho Orra, který ji získal osmkrát?
Nicklas je podle mě jeden z pěti nejlepších obránců NHL všech dob.
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  XruC Fri Jun 13, 2008 2:57 pm

Tak to urcite..je to fenomen, ktory nikdy nevie co je to kriza. Ja som este hraca s tak vyrovnanymi vykonmi pocas tak dlhej doby hadam este nevidel.
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  fancaps Sat Jun 14, 2008 12:45 am

XruC napsal:Tak to urcite..je to fenomen, ktory nikdy nevie co je to kriza. Ja som este hraca s tak vyrovnanymi vykonmi pocas tak dlhej doby hadam este nevidel.
taky souhlasim je to jedinecny hrac!a myslim si ze jeste nejaky rok pobude v nhl ze by druhy chris chelios:)
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  Hendrix Sun Jun 15, 2008 10:30 am

Co jste říkali nato, že Brodeur získal další Vezinu trophy? Mě to poměrně překvapilo, čekal jsem že si ji odnese Nabokov! Lundqvist tam byl spíš do počtu.
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru