Washington Capitals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novinky z NHL

+2
XruC
Hendrix
6 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Novinky z NHL - Stránka 4 Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  fancaps Thu Jul 17, 2008 2:18 pm

Hendrix napsal:Spekulace: Kopitar do Chicaga??? Já bych mu to moc přál. cheers Very Happy
no vypada to na velky trade uvidime...
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL - Stránka 4 Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  XruC Thu Jul 17, 2008 3:04 pm

Ak toto LA dopusti, tak uz si fakt budem mysliet, ze ich vedie tlupa Mongolov. Chcu vymenit jednu z buducich najvacsich hviezd za predrazeneho brankara za zenitom? Uz ma nikto nepresvedci o tom, ze u niektorych kluboch je podmienka na GM vysoky stupen demencie. Po otvoreni trhu spali a teraz chcu vymenit Kopitara? Ja tomu nerozumiem.. What a Face
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL - Stránka 4 Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  Hendrix Thu Jul 17, 2008 5:21 pm

XruC napsal:Ak toto LA dopusti, tak uz si fakt budem mysliet, ze ich vedie tlupa Mongolov. Chcu vymenit jednu z buducich najvacsich hviezd za predrazeneho brankara za zenitom? Uz ma nikto nepresvedci o tom, ze u niektorych kluboch je podmienka na GM vysoky stupen demencie. Po otvoreni trhu spali a teraz chcu vymenit Kopitara? Ja tomu nerozumiem.. What a Face
Já jo...Jdou si pro Tavarese! Wink
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL - Stránka 4 Empty 1

Příspěvek  Hendrix Sat Jul 19, 2008 12:50 pm

Brankář Ryan Miller se dohodl na novém pětiletém angažmá s vedením Buffala. 28letý rodák z East Lansing má sice ještě rok platný kontrakt (3,5 mil.), ale Sabres si jeho služby s předstihem pojistili až do konce ročníku 2013-14, což je přijde na celkem 31,25 mil. dolarů. Miller působí v Buffalu od sezóny 2002-03 a v NHL dosud nehrál v jiném klubu. V roce 1999 si ho zástupci týmu vybrali v 5. kole draftu jako 138. v pořadí.
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL - Stránka 4 Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  Louža Tue Jul 22, 2008 11:19 am

Miller a Buffalo to jde k sobě je to velký nástupce Haška i když on zatím nic nevyhrál ale má Dominátorovy kvality i když to všichni popírají pravda je že Miller je jistota pro Buffalo jen by Sabres potřebovali posílit útok a zacelit ránu v obraně po odchodu Teppa Numminena ale to je vše na vedení Sabres Very Happy
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL - Stránka 4 Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  Hendrix Sat Jul 26, 2008 1:47 pm

Brendan Shanahan ještě nepověsí brusle na hřebík, hokeji chce věnovat i příští rok. Podle zprávy ze Sports Illustrated je prioritou 39letého útočníka pokračovat v NY Rangers, ale pokud se s klubem nedohodne, bude zvažovat další nabídky.
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL - Stránka 4 Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  Louža Sun Jul 27, 2008 11:14 am

Hendrix napsal:Brendan Shanahan ještě nepověsí brusle na hřebík, hokeji chce věnovat i příští rok. Podle zprávy ze Sports Illustrated je prioritou 39letého útočníka pokračovat v NY Rangers, ale pokud se s klubem nedohodne, bude zvažovat další nabídky.

Nu Shanahana chtěli i v nově vznikající KHL nu tak na to jsem zvědav kde bude vůbec hrát Very Happy
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL - Stránka 4 Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  Hendrix Sun Jul 27, 2008 2:30 pm

Louža napsal:
Hendrix napsal:Brendan Shanahan ještě nepověsí brusle na hřebík, hokeji chce věnovat i příští rok. Podle zprávy ze Sports Illustrated je prioritou 39letého útočníka pokračovat v NY Rangers, ale pokud se s klubem nedohodne, bude zvažovat další nabídky.

Nu Shanahana chtěli i v nově vznikající KHL nu tak na to jsem zvědav kde bude vůbec hrát Very Happy
Do Ruska nepůjde, to by mu v zámoří neodpustili.
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL - Stránka 4 Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  Louža Sun Jul 27, 2008 2:35 pm

Hendrix napsal:
Louža napsal:
Hendrix napsal:Brendan Shanahan ještě nepověsí brusle na hřebík, hokeji chce věnovat i příští rok. Podle zprávy ze Sports Illustrated je prioritou 39letého útočníka pokračovat v NY Rangers, ale pokud se s klubem nedohodne, bude zvažovat další nabídky.

Nu Shanahana chtěli i v nově vznikající KHL nu tak na to jsem zvědav kde bude vůbec hrát Very Happy
Do Ruska nepůjde, to by mu v zámoří neodpustili.

Myslíš? Já si myslím že by si v Rusku vydělal mnohem víc ale ta nová liga nemá ještě žádné jméno a nevíš jak dlouho tu bude aby to nedopadlo jako s WHL Very Happy
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL - Stránka 4 Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  alex-ovechkin Sun Jul 27, 2008 2:56 pm

Omlouvám se, ale mám další blbej dotaz.. Laughing Co je to WHL? A jaktože KHL nemá jméno? Shocked
alex-ovechkin
alex-ovechkin
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 29. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL - Stránka 4 Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  Louža Sun Jul 27, 2008 4:11 pm

alex-ovechkin napsal:Omlouvám se, ale mám další blbej dotaz.. Laughing Co je to WHL? A jaktože KHL nemá jméno? Shocked

KHL si sice udělala jméno mediálně ale nemá jméno co se týče tradic a všeho okolo toho a WHL byla konkurenční liga v americe s názvem World Hockey League a hráli ji třeba Edmonton Oilers nebo Winnipeg Jets (dnešní Phoenix Coyotes) byla to liga která tvrdě konkurovala NHL ale pak v ní nastali finanční problémy a díky nim i zanikla Cool Cool
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL - Stránka 4 Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  Hendrix Mon Jan 12, 2009 11:43 am

Po půlročním zvažování si Atlanta konečně vybrala kapitána. Důvěru dostal nejproduktivnější hráč mužstva Ilja Kovalčuk. V Minnesotě se pro měsíc leden "céčko" vrací na dres Mikka Koivua, který už šéfoval sestavě Wild v říjnu a listopadu.
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL - Stránka 4 Empty Plekanec do Tampy

Příspěvek  fancaps Tue Jan 13, 2009 6:26 pm

tu je clanek o pripadne vymene mezi Montrealem a Tampa bay http://www.nhlpro.cz/clanek/13860-tsn-lecavalier-vymenen-za-plekance Very Happy miluju spekulace!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL - Stránka 4 Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  alexanderthegreat8 Wed Jan 14, 2009 4:30 pm

fancaps napsal:tu je clanek o pripadne vymene mezi Montrealem a Tampa bay http://www.nhlpro.cz/clanek/13860-tsn-lecavalier-vymenen-za-plekance Very Happy miluju spekulace!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

vinny rulez ... v montreale by sa urcite chytil .. tampa celkovo stoji za ..... ho*****
alexanderthegreat8
alexanderthegreat8
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 119
Age : 36
Registration date : 12. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL - Stránka 4 Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  Hendrix Fri Jan 16, 2009 1:54 pm

Tampa Bay je letos beznadějná...To bylo před sezónou řečí...A ono h*ovno...Stamkos je pro mě zatím zklamání! Rolling Eyes
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL - Stránka 4 Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  alexanderthegreat8 Sun Jan 18, 2009 12:16 am

Hendrix napsal:Tampa Bay je letos beznadějná...To bylo před sezónou řečí...A ono h*ovno...Stamkos je pro mě zatím zklamání! Rolling Eyes

stamkos ani zdaleka neni taka jednicka draftu ako boli rocniky pred ... i ked ani ten Johnson co ho draftovali Blues .. zatial o nom nejako nic nepocut ...... nuz ne kazdy mladik je ako ovca,malkin,sidney...

som zvedavy ako si bude pocinat Tavares ... a filatov zatial tez toho vela nenahral .. ale je mladucky ... casu ma vela ......
alexanderthegreat8
alexanderthegreat8
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 119
Age : 36
Registration date : 12. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL - Stránka 4 Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  Hendrix Sun Jan 18, 2009 11:50 am

alexanderthegreat8 napsal:
Hendrix napsal:Tampa Bay je letos beznadějná...To bylo před sezónou řečí...A ono h*ovno...Stamkos je pro mě zatím zklamání! Rolling Eyes

stamkos ani zdaleka neni taka jednicka draftu ako boli rocniky pred ... i ked ani ten Johnson co ho draftovali Blues .. zatial o nom nejako nic nepocut ...... nuz ne kazdy mladik je ako ovca,malkin,sidney...

som zvedavy ako si bude pocinat Tavares ... a filatov zatial tez toho vela nenahral .. ale je mladucky ... casu ma vela ......
Filatov nedávno vstřelil hattrick! Myslím, že v šestém zápase kariéry v NHL! To se nevidí zase tak často! Já mu fandím a vlastně fandím celému Columbusu! Přál bych jim konečně PO!
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL - Stránka 4 Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  alexanderthegreat8 Mon Jan 19, 2009 1:59 am

Hendrix napsal:
alexanderthegreat8 napsal:
Hendrix napsal:Tampa Bay je letos beznadějná...To bylo před sezónou řečí...A ono h*ovno...Stamkos je pro mě zatím zklamání! Rolling Eyes

stamkos ani zdaleka neni taka jednicka draftu ako boli rocniky pred ... i ked ani ten Johnson co ho draftovali Blues .. zatial o nom nejako nic nepocut ...... nuz ne kazdy mladik je ako ovca,malkin,sidney...

som zvedavy ako si bude pocinat Tavares ... a filatov zatial tez toho vela nenahral .. ale je mladucky ... casu ma vela ......
Filatov nedávno vstřelil hattrick! Myslím, že v šestém zápase kariéry v NHL! To se nevidí zase tak často! Já mu fandím a vlastně fandím celému Columbusu! Přál bych jim konečně PO!

to viem ze dal hattrick Smile) po navrate z MSJ ... aj ja celkom prajem nech prejdu do PO ... inak celkom bych to doprial aj phoenixu ... ted ked sa im dari maju financne problemy... snad to ustoja ..chce to zmenu v play off... zatial sok pre mna ottawa !!! affraid
alexanderthegreat8
alexanderthegreat8
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 119
Age : 36
Registration date : 12. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Novinky z NHL - Stránka 4 Empty Re: Novinky z NHL

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru