Washington Capitals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

reakce na nase podepsane hrace....

+2
Hendrix
fancaps
6 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... Empty reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  fancaps Wed Jul 02, 2008 10:18 am

Tak panove ten huet me totalne mrzi.......nevim kde se stala chyba asi McPhee seti na jagra nebo co o ten mega na vic by se nestalo a smlouvu na 4 roky by urcite taky nebolela......co myslite?
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  Hendrix Wed Jul 02, 2008 10:32 am

Katastrofa...Nevím co říct...S Huetem jsem počítal a teď tohle...Vážně tomu nerozumím!!!
Jose Theodore? Riziko Exclamation Nikdy jsem ho neměl za spolehlivého brankáře! Nevěřím mu! Evil or Very Mad


Naposledy upravil Hendrix dne Wed Jul 02, 2008 12:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  fancaps Wed Jul 02, 2008 11:00 am

Hendrix napsal:Katastrofa...Nevím co říct...S Huetem jsem počítal a teď tohle...Vážně tomu nerozumím!!! Sad Sad Sad
Jose Theodore? Riziko Exclamation Exclamation Exclamation Nikdy jsem ho neměl za spolehlivého brankáře! Nevěřím mu! Evil or Very Mad
zas pozor v roce 2001 ziskal cenu za nejlepsiho hrace sezony:)
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  Hendrix Wed Jul 02, 2008 12:44 pm

fancaps napsal:
Hendrix napsal:Katastrofa...Nevím co říct...S Huetem jsem počítal a teď tohle...Vážně tomu nerozumím!!! Sad Sad Sad
Jose Theodore? Riziko Exclamation Exclamation Exclamation Nikdy jsem ho neměl za spolehlivého brankáře! Nevěřím mu! Evil or Very Mad
zas pozor v roce 2001 ziskal cenu za nejlepsiho hrace sezony:)
Ano správně, ale podívej se jak to s ním šlo poté povedené sezóně z kopce! Tenhle trejd bude buď trefa do černého, nebo totální fiasko!
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  fancaps Wed Jul 02, 2008 2:30 pm

Hendrix napsal:
fancaps napsal:
Hendrix napsal:Katastrofa...Nevím co říct...S Huetem jsem počítal a teď tohle...Vážně tomu nerozumím!!! Sad Sad Sad
Jose Theodore? Riziko Exclamation Exclamation Exclamation Nikdy jsem ho neměl za spolehlivého brankáře! Nevěřím mu! Evil or Very Mad
zas pozor v roce 2001 ziskal cenu za nejlepsiho hrace sezony:)
Ano správně, ale podívej se jak to s ním šlo poté povedené sezóně z kopce! Tenhle trejd bude buď trefa do černého, nebo totální fiasko!
podivejse jose takovy golman ktery potrebuje stoprocentni podporu kouce a celeho vedeni kdyz ma vedle sebe kvalitni dvojku vzdycky se sesipe.....tak ze jak rikas je to vabang Smile
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  XruC Wed Jul 02, 2008 2:54 pm

ja tomu fakt nerozumem..Huet tiez nechcel o tolko viac (1,1mil) a je to spolahlivy brankar. Col som si vsimal casto, lebo je to jeden s mojich oblubenejsich klubov a este som si hovoril, ze kto podpise Theodora bude riadny chuj. Mad On je strasne nevyrovnany, jeden zapas exceluje a na druhy pusti 5 stiel z 15. Navyse takych obdobi ma v sezone viac nez dost. Naozaj tomu nerozumiem..Huet patril pravidelne do top ten a este dost dlho bude patrit, navyse na nhl.cz som cital vyjadrenie GM ze kvalitnych golmanov je mat lepsie pod dlhodobou zmluvou, tych u ktorych to neviete pod kratsou. Tak radsej si zvoli tu druhu viariantu, ako keby dal vybornemu brankarovi dlhsi kontrakt? confused

Ku Greenovi..Som si pozeral za kolko podpisali Streita Ostrovania a bolo to presne ako by som dal aj Greenovi 20,5 na 5 rokov (4,1 rocne) Su to dost porovnatelni obrancovia..
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  XruC Wed Jul 02, 2008 6:03 pm

Ty kokso to kto je Graham Mink? To meno pocujem prvy x.
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  fancaps Wed Jul 02, 2008 7:06 pm

XruC napsal:Ty kokso to kto je Graham Mink? To meno pocujem prvy x.
clanek uz je na stranke....Smile
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  XruC Sat Jul 05, 2008 4:16 am

Tie informacie mas odkial? Tiez si cerpal z Capitals report? Ci daky iny zdroj? No bolo by fajn ich podpisat vsetkych, aj s polu s Cookom. Je to dobry hrac, raky maly stirek a navyse dobre hituje.

Fancaps..prosim ta zrob daky iny sposob pisania prispevkov k clankom, teraz som sa tuto vetu pokusil odoslat asi 10x a nist, velmi zlozite je to, ten kod mi to nechcelo a nechcelo zobrat. Kua..iba co som sa nastval bounce
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  fancaps Sat Jul 05, 2008 12:52 pm

XruC napsal:Tie informacie mas odkial? Tiez si cerpal z Capitals report? Ci daky iny zdroj? No bolo by fajn ich podpisat vsetkych, aj s polu s Cookom. Je to dobry hrac, raky maly stirek a navyse dobre hituje.

Fancaps..prosim ta zrob daky iny sposob pisania prispevkov k clankom, teraz som sa tuto vetu pokusil odoslat asi 10x a nist, velmi zlozite je to, ten kod mi to nechcelo a nechcelo zobrat. Kua..iba co som sa nastval bounce
tak se zaregristruj na stranke a kprispevkum nemuis davat ten kod
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  XruC Sat Jul 05, 2008 5:42 pm

U nas nejako ticho..som cakal, ze dnes uz bude dakto podpisany..a stale nist
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  XruC Sun Jul 06, 2008 7:23 pm

No aby som bol uprimny, tak vykony nasho GM sa mi vobec nepacia. Nehovoriac o tom, ze nechal odist najlepsieho volneho brankara a priviedol trosku (a za velke peniaze) a ze "trosku" preplatil Green (inak tych 5,25 je na hraca, co mal dobru iba jednu sezonu naozaj vela, aby sme nedopadli ako Buffalo s Vanekom) ale uz ma stve ta jeho neschpnost dohodnut sa s Morrissonom. Neviem ci mam spravne informacie, ale neni to tak, ze ked sa tym dohodne s hracom na arbitrazi (kontrakt sa tam da uzavret len na jeden rok) tak sa hrac po tom stava automaticky volnym agentom? To by ma potom riadne nastval. Kazdopadne mam z pocinania nasho GM za posledny tyzden mierne povedane zmiesane pocity.
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  fancaps Mon Jul 07, 2008 11:03 am

XruC napsal:No aby som bol uprimny, tak vykony nasho GM sa mi vobec nepacia. Nehovoriac o tom, ze nechal odist najlepsieho volneho brankara a priviedol trosku (a za velke peniaze) a ze "trosku" preplatil Green (inak tych 5,25 je na hraca, co mal dobru iba jednu sezonu naozaj vela, aby sme nedopadli ako Buffalo s Vanekom) ale uz ma stve ta jeho neschpnost dohodnut sa s Morrissonom. Neviem ci mam spravne informacie, ale neni to tak, ze ked sa tym dohodne s hracom na arbitrazi (kontrakt sa tam da uzavret len na jeden rok) tak sa hrac po tom stava automaticky volnym agentom? To by ma potom riadne nastval. Kazdopadne mam z pocinania nasho GM za posledny tyzden mierne povedane zmiesane pocity.
Ano zatim je to takove vselijake green je obravdu spicka v nhl ale opravdu na takovy plat to neni!co se tyce hueta to byl skrat odejit takoveho golmana kvuli delce kontraktu....a co se tyce zbtku nepodepsanich hracu toho mame jeste casu dost.Myslim si jak nauznacil ze by mohlo dojit nejakemu trade behem cervence a srpna....takze budem doufat ze takovy nylander odejde..... bounce
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  XruC Mon Jul 07, 2008 6:33 pm

Hej Fancaps..Green bol minuly rok naozaj spicka, o tom ziadna, len nezabudajme, ze to bola jeho prva takato sezona, ak by podaval stale taketo vykony, tak si zasluzi kazdy cent, len uz som bol vela x svedkom toho, ze hrac jednu sezonu zahviezdil a na dalsiu zhasol. Snad to nebude pripad Mika. Mozno by bolo lepsie, dohodnut sa na dakej mensej zmluve na dva roky a ak by bolo vydiet, ze je konstantne stale taky dobry, zasluzi si tolko penazi. Asi tak by som sa to pokusal robit ja..
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  fancaps Mon Jul 07, 2008 8:15 pm

XruC napsal:Hej Fancaps..Green bol minuly rok naozaj spicka, o tom ziadna, len nezabudajme, ze to bola jeho prva takato sezona, ak by podaval stale taketo vykony, tak si zasluzi kazdy cent, len uz som bol vela x svedkom toho, ze hrac jednu sezonu zahviezdil a na dalsiu zhasol. Snad to nebude pripad Mika. Mozno by bolo lepsie, dohodnut sa na dakej mensej zmluve na dva roky a ak by bolo vydiet, ze je konstantne stale taky dobry, zasluzi si tolko penazi. Asi tak by som sa to pokusal robit ja..
ok mas pravdu ale zas na druhou stranu vime jaky byl o neho zajem kdy bychom mu nedali takovou smlouvu tak bychom mohly ztratit jedineho ofenzivniho beka a to by bylo opravdu spatne....uvidime jak se ukaze v druhe sezone....
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  J.R.-20 Sat Jul 12, 2008 1:30 am

Takže celkem podle očekávání podepsal novou smlouvu, bohužel jen na jeden rok Boyd Gordon....

J.R.-20
Hráč farmy
Hráč farmy

Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 01. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  J.R.-20 Sat Jul 12, 2008 1:34 am

A schválně, dám Vám všem jednu hádanku??? Co je teď hlavní úkol našeho GM ???? Mám nějaké informace a jsem zvědavý, kdo z Vás na to první příjde... Tipuji Xtruze..... Wink Wink

J.R.-20
Hráč farmy
Hráč farmy

Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 01. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  Hendrix Sat Jul 12, 2008 10:59 am

J.R.-20 napsal:A schválně, dám Vám všem jednu hádanku??? Co je teď hlavní úkol našeho GM ???? Mám nějaké informace a jsem zvědavý, kdo z Vás na to první příjde... Tipuji Xtruze..... Wink Wink
Nedáš nám vybrat ze tří možností? lol!
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  XruC Sat Jul 12, 2008 5:20 pm

No bud to bude podpisat Morrissona, ale kedze uz teraz sme prekricili strop, tak skor tipujem nejaka vymena.. Question
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  fancaps Sat Jul 12, 2008 5:28 pm

XruC napsal:No bud to bude podpisat Morrissona, ale kedze uz teraz sme prekricili strop, tak skor tipujem nejaka vymena.. Question
jasne samozrejme to neni zadny hlavolam bude muset dojit k nejake vymene ve hre bude napr. Jurcina,nylander mozna kozlov samozrejme morrisonn je taky ve hre....
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  XruC Sat Jul 12, 2008 5:46 pm

Hej? odkial si to vysnoril? A nevies, koho by za to chcel popripade ziskat? Osobne by som bol rad, keby vymenil Nylandera, Jurcinu, mozno Clarka..
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  fancaps Sat Jul 12, 2008 6:08 pm

XruC napsal:Hej? odkial si to vysnoril? A nevies, koho by za to chcel popripade ziskat? Osobne by som bol rad, keby vymenil Nylandera, Jurcinu, mozno Clarka..
kazdy ma sve zdroje.... Very Happy Very Happy Very Happy
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  alex-ovechkin Sun Jul 13, 2008 2:49 pm

Já totálně ztrácím přehled o otm, kdo bude letos v týmu.. Sad Budu potřebovat nový NHL 09 abych si to ujasnil.. lol!
alex-ovechkin
alex-ovechkin
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 29. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  fancaps Sun Jul 13, 2008 3:03 pm

alex-ovechkin napsal:Já totálně ztrácím přehled o otm, kdo bude letos v týmu.. Sad Budu potřebovat nový NHL 09 abych si to ujasnil.. lol!
to ja nepotrebuju ale uz se taky na to tesim....videl jsem videa bude to mazec.... Very Happy Very Happy Very Happy
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  J.R.-20 Sat Jul 26, 2008 11:35 pm

Vedení Washingtonu Capitals podepsalo jednoletou smlouvu z obráncem Shaonem Morrisonnem a vyhnulo se tím arbitráži... Cool Cool

J.R.-20
Hráč farmy
Hráč farmy

Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 01. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru