Washington Capitals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

reakce na nase podepsane hrace....

+2
Hendrix
fancaps
6 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 3 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  fancaps Sun Jul 27, 2008 8:29 pm

XruC napsal:A urcite si si hovoril, co je to na nezmysel na tych oficialnych servroch, ked XruC uviedol, ze sa vyhol, tak sa urcite vyhol..vsak? Very Happy Very Happy
presne tak Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy bounce
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 3 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  Louža Sun Jul 27, 2008 8:47 pm

Tak se stane já jsem taky Fjodorova v článku osvobodil od bankovních problémů Very Happy ale aspoň že článek byl hned zamítnut ale to se stává nejsme dokonalí Very Happy
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 3 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  fancaps Sun Jul 27, 2008 8:55 pm

Louža napsal:Tak se stane já jsem taky Fjodorova v článku osvobodil od bankovních problémů Very Happy ale aspoň že článek byl hned zamítnut ale to se stává nejsme dokonalí Very Happy
jj kazdy se muze splest ale v nasem tymu se to nesm stavat Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 3 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  Louža Sun Jul 27, 2008 10:26 pm

fancaps napsal:
Louža napsal:Tak se stane já jsem taky Fjodorova v článku osvobodil od bankovních problémů Very Happy ale aspoň že článek byl hned zamítnut ale to se stává nejsme dokonalí Very Happy
jj kazdy se muze splest ale v nasem tymu se to nesm stavat Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing

jasný počkej za pár let to už bude mazáci Very Happy nu a jak jinak kdo by tedy měl být Captainem???
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 3 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  alex-ovechkin Sun Jul 27, 2008 10:27 pm

Mě je celkem jedno kdo bude Cápo.. Very Happy Ale měl by to být někdo, kdo to zvládne.. Možná bych to nechal jako tuhle sezonu 2007/2008..
alex-ovechkin
alex-ovechkin
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 29. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 3 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  fancaps Sun Jul 27, 2008 10:34 pm

alex-ovechkin napsal:Mě je celkem jedno kdo bude Cápo.. Very Happy Ale měl by to být někdo, kdo to zvládne.. Možná bych to nechal jako tuhle sezonu 2007/2008..
myslim si ze by to tak melo byt ovecka by se mel soustredit jenom na sve vykony....
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 3 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  alex-ovechkin Sun Jul 27, 2008 10:54 pm

fancaps napsal:
alex-ovechkin napsal:Mě je celkem jedno kdo bude Cápo.. Very Happy Ale měl by to být někdo, kdo to zvládne.. Možná bych to nechal jako tuhle sezonu 2007/2008..
myslim si ze by to tak melo byt ovecka by se mel soustredit jenom na sve vykony....

Tak by to bylo asi nejlepší.. Smile Cápo má velkou zodpovědnost za celej tým a Alex by neměl bejt s tímhle zatěžovanej, protože by to nemusel psychicky zvládnout a to by byl problém! Sad
alex-ovechkin
alex-ovechkin
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 29. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 3 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  fancaps Mon Jul 28, 2008 12:19 am

alex-ovechkin napsal:
fancaps napsal:
alex-ovechkin napsal:Mě je celkem jedno kdo bude Cápo.. Very Happy Ale měl by to být někdo, kdo to zvládne.. Možná bych to nechal jako tuhle sezonu 2007/2008..
myslim si ze by to tak melo byt ovecka by se mel soustredit jenom na sve vykony....

Tak by to bylo asi nejlepší.. Smile Cápo má velkou zodpovědnost za celej tým a Alex by neměl bejt s tímhle zatěžovanej, protože by to nemusel psychicky zvládnout a to by byl problém! Sad
psychicky to by urcite zvladl ale byla by to dalsi zatez....
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 3 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  XruC Mon Jul 28, 2008 3:47 am

Uz ked ste dali tu anketu o Nyletovi, tak som sa teraz vrtal na fore Caps (ofiku) tam su spekulacie, ako som predpokladal, ze ked VAN neziska Sundina, tak by sli po Nyletovi, ALE Nyladner ma no-trade klauzulu, kazdy asi vie, ako dopadol jeho minulorocny podpis s Oilers, takze momentalne vidim zmenu jeho posobiska velmi blede a rovnako su na tom aj na fore wsh.

Team bude musiet opustit niekto iny..kto? Clark asi tiez nie, kedze je stale zraneny a zraneneho hraca nikto nevezme..Hmm..tak kto?
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 3 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  Louža Mon Jul 28, 2008 9:28 am

XruC napsal:Uz ked ste dali tu anketu o Nyletovi, tak som sa teraz vrtal na fore Caps (ofiku) tam su spekulacie, ako som predpokladal, ze ked VAN neziska Sundina, tak by sli po Nyletovi, ALE Nyladner ma no-trade klauzulu, kazdy asi vie, ako dopadol jeho minulorocny podpis s Oilers, takze momentalne vidim zmenu jeho posobiska velmi blede a rovnako su na tom aj na fore wsh.

Team bude musiet opustit niekto iny..kto? Clark asi tiez nie, kedze je stale zraneny a zraneneho hraca nikto nevezme..Hmm..tak kto?

Nu tak to je masakr že Nylander má no trade klauzuli ale stejnak si myslím že se s ním vedení Caps domluví a Nylander vymění
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 3 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  alex-ovechkin Mon Jul 28, 2008 9:41 am

Co je to ta no-trade klauzole, nebo tak nějak??? Sad
alex-ovechkin
alex-ovechkin
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 29. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 3 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  Louža Mon Jul 28, 2008 3:55 pm

alex-ovechkin napsal:Co je to ta no-trade klauzole, nebo tak nějak??? Sad

No-trade klauzule je dovětek ve smlouvě hráče který má v ní přesně určeno že nesmí být nikam vyměněn kakže týmy to dělaj vyčůraně mění dané hráče přes tím než klauzule nabyde platnosti Very Happy
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 3 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru