Washington Capitals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

reakce na nase podepsane hrace....

+2
Hendrix
fancaps
6 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 2 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  J.R.-20 Sat Jul 26, 2008 11:42 pm

Takže mužstvo by mělo být kompletní....
GM už zbývá jediný problém, který jsem tu už dříve avizoval. A to je zbavit se Michaela Nylandera....
To bylo to, nač jsem se Vás posledně ptal... A proč Nylandera???
Protože po podpisu Fjodorova, mají Capitals 3 kvalitní centry a nebylo by vhodné, aby takový talent, jako je Nicklas Bäckström, hrál až třetího centra.
A protože to Ovečkinovi jde líp s Fjodorovem než s Nylanderem, tak je jasný, že bude muset jít Nylander pryč...
Teď je otázka, jestli ho za ty prachy bude někdo chtít...

J.R.-20
Hráč farmy
Hráč farmy

Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 01. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 2 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  XruC Sun Jul 27, 2008 3:07 am

Za tie peniaze ho urcite bude niekto chciet, uz aj horsich hracov za viac penazi chceli, len dufam, ze aj vedenie zdiela rovnaky nazor ako mame my. Navyse do tretej lajny je ako stvoreny Laich, takze pre Nylandera osobne nevidim ziadne miesto. Mohli by sme zanho ziskat aspon nejaky talent, al. draftove miesto. Osobne si myslim, ze keby VAN nevysiel Sundin, tak by Nylandera brali vsetkymi desiatimi
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 2 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  alex-ovechkin Sun Jul 27, 2008 11:03 am

Můžu se zeptat, jestli je někde kompletní seznam hráčůQuestion Já se v tom ztrácím.. Laughing
alex-ovechkin
alex-ovechkin
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 29. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 2 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  Louža Sun Jul 27, 2008 11:13 am

alex-ovechkin napsal:Můžu se zeptat, jestli je někde kompletní seznam hráčůQuestion Já se v tom ztrácím.. Laughing
Na ofic webu by měla být kompletní a hlavně aktualizovaná sestava pokud tedy na to nekašlou, ale to člověk neví jinak je dobře že se dohodli s Morrisonnem, ale je zas škoda Emingera nu hlavní je že Greeny zůstal Very Happy
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 2 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  alex-ovechkin Sun Jul 27, 2008 12:57 pm

Louža napsal:
alex-ovechkin napsal:Můžu se zeptat, jestli je někde kompletní seznam hráčůQuestion Já se v tom ztrácím.. Laughing
Na ofic webu by měla být kompletní a hlavně aktualizovaná sestava pokud tedy na to nekašlou, ale to člověk neví jinak je dobře že se dohodli s Morrisonnem, ale je zas škoda Emingera nu hlavní je že Greeny zůstal Very Happy

Eminger už nebude hrát s Caps?
alex-ovechkin
alex-ovechkin
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 29. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 2 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  Louža Sun Jul 27, 2008 1:06 pm

alex-ovechkin napsal:
Louža napsal:
alex-ovechkin napsal:Můžu se zeptat, jestli je někde kompletní seznam hráčůQuestion Já se v tom ztrácím.. Laughing
Na ofic webu by měla být kompletní a hlavně aktualizovaná sestava pokud tedy na to nekašlou, ale to člověk neví jinak je dobře že se dohodli s Morrisonnem, ale je zas škoda Emingera nu hlavní je že Greeny zůstal Very Happy

Eminger už nebude hrát s Caps?

Eminger odešel do Philadelphie Sad což je škoda ztratili jsme dost dobrýho beka Sad
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 2 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  alex-ovechkin Sun Jul 27, 2008 1:56 pm

To bych teda řek.. Sad
alex-ovechkin
alex-ovechkin
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 29. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 2 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  Hendrix Sun Jul 27, 2008 2:24 pm

Jojo, Emingera je škoda... Sad
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 2 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  Louža Sun Jul 27, 2008 2:33 pm

Hendrix napsal:Jojo, Emingera je škoda... Sad

je a velká nu tak snad ještě seženou nějakou náhradu za Emingera a navíc máme Mika Greena Very Happy
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 2 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  alex-ovechkin Sun Jul 27, 2008 2:55 pm

Taky pravda.. Mike je supr obránce.. Smile
alex-ovechkin
alex-ovechkin
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 29. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 2 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  Hendrix Sun Jul 27, 2008 3:00 pm

S podepsání Greena mám taky samozřejmě radost. Myslím že jeho podpis se nám určitě vyplatí.
Hendrix
Hendrix
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 209
Age : 35
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 2 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  alex-ovechkin Sun Jul 27, 2008 3:01 pm

Mě se strašně líbilo na MS, jak si po finále povídala Ovce s Mikem.. To bylo libózní.. Laughing A od tý chvilky mám rád i Greena.. Smile A jak byli na tom výletu s těma dvokolejma věcma, tokový ty jezdítka, tak tam Mike spadnul a Alex se mu smál, krása se na to dívat.. lol!
alex-ovechkin
alex-ovechkin
Bitkař
Bitkař

Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 29. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 2 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  J.R.-20 Sun Jul 27, 2008 3:48 pm

Jejda, jejda..... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Tak to jste mě pánové svými znalostmi trochu překvapili.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Už před dvěma lety vedení Capitals naznačilo Steve Emingerovi, že od něj očekávají, že se konečně trvale prosadí do sestavy Capitals...
To se bohužel nestalo... Loni už to byla téměř podmínka a bylo jasné, že pokud nezabere, bude vyměněn při únorové uzávěrce přestupů, nebo na konci sezóny..... Z kolegou XruCem jsme se o tomhle hráči bavili už někdy v prosinci... Je to tak XruC ?????????????????
Už tehdy jsme se shodli, že to má Eminger spočítaný a spíš nás překvapilo, že k tomu došlo až na konci sezóny.... Shocked Shocked
Tenhle hráč, který byl první volbou Washingtonu na draftu v roce 2002 a celkovou "dvanáctkou", se bohužel nikdy pořádně do kádru Capitals neprosadil a je fakt, že trenéři Capitals mu velkou šanci ukázat se, moc nedávali...
Předloni, kdy měl natrvalo prorazit, získali Pothiera s Erskinem a v průběhu sezóny Jurčinu a loni koupili Potiho a naopak se trvale prosadil a zazářil Mike Green a taky skvěle zahrál další mladík Jeff Schultz.....

Osobně si myslím, že Steve Eminger není tak bolestná ztráta a přeji tomuhle " krasobruslaři" jak jsme ho s XruCem nazvali, ať se prosadí v kádru Letců.... Ale je fakt, že o tom dost pochybuji, právě kvůli jeho krasobruslařskému stylu bruslení....

J.R.-20
Hráč farmy
Hráč farmy

Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 01. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 2 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  Louža Sun Jul 27, 2008 4:06 pm

J.R.-20 napsal:Jejda, jejda..... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Tak to jste mě pánové svými znalostmi trochu překvapili.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Už před dvěma lety vedení Capitals naznačilo Steve Emingerovi, že od něj očekávají, že se konečně trvale prosadí do sestavy Capitals...
To se bohužel nestalo... Loni už to byla téměř podmínka a bylo jasné, že pokud nezabere, bude vyměněn při únorové uzávěrce přestupů, nebo na konci sezóny..... Z kolegou XruCem jsme se o tomhle hráči bavili už někdy v prosinci... Je to tak XruC ?????????????????
Už tehdy jsme se shodli, že to má Eminger spočítaný a spíš nás překvapilo, že k tomu došlo až na konci sezóny.... Shocked Shocked
Tenhle hráč, který byl první volbou Washingtonu na draftu v roce 2002 a celkovou "dvanáctkou", se bohužel nikdy pořádně do kádru Capitals neprosadil a je fakt, že trenéři Capitals mu velkou šanci ukázat se, moc nedávali...
Předloni, kdy měl natrvalo prorazit, získali Pothiera s Erskinem a v průběhu sezóny Jurčinu a loni koupili Potiho a naopak se trvale prosadil a zazářil Mike Green a taky skvěle zahrál další mladík Jeff Schultz.....

Osobně si myslím, že Steve Eminger není tak bolestná ztráta a přeji tomuhle " krasobruslaři" jak jsme ho s XruCem nazvali, ať se prosadí v kádru Letců.... Ale je fakt, že o tom dost pochybuji, právě kvůli jeho krasobruslařskému stylu bruslení....

Nu já nevím Eminger nehrál zas tak špatně každý bek hraje jiným stylem a bohužel ten Emingerovo se asi trenérům a vedení Caps nehodil jinak podlě mě to není zas tak špatný bek je více statický než aby si udělal nějaké to útočné povyražení Very Happy
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 2 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  fancaps Sun Jul 27, 2008 4:09 pm

J.R.-20 napsal:Jejda, jejda..... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Tak to jste mě pánové svými znalostmi trochu překvapili.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Už před dvěma lety vedení Capitals naznačilo Steve Emingerovi, že od něj očekávají, že se konečně trvale prosadí do sestavy Capitals...
To se bohužel nestalo... Loni už to byla téměř podmínka a bylo jasné, že pokud nezabere, bude vyměněn při únorové uzávěrce přestupů, nebo na konci sezóny..... Z kolegou XruCem jsme se o tomhle hráči bavili už někdy v prosinci... Je to tak XruC ?????????????????
Už tehdy jsme se shodli, že to má Eminger spočítaný a spíš nás překvapilo, že k tomu došlo až na konci sezóny.... Shocked Shocked
Tenhle hráč, který byl první volbou Washingtonu na draftu v roce 2002 a celkovou "dvanáctkou", se bohužel nikdy pořádně do kádru Capitals neprosadil a je fakt, že trenéři Capitals mu velkou šanci ukázat se, moc nedávali...
Předloni, kdy měl natrvalo prorazit, získali Pothiera s Erskinem a v průběhu sezóny Jurčinu a loni koupili Potiho a naopak se trvale prosadil a zazářil Mike Green a taky skvěle zahrál další mladík Jeff Schultz.....

Osobně si myslím, že Steve Eminger není tak bolestná ztráta a přeji tomuhle " krasobruslaři" jak jsme ho s XruCem nazvali, ať se prosadí v kádru Letců.... Ale je fakt, že o tom dost pochybuji, právě kvůli jeho krasobruslařskému stylu bruslení....
muj nazor je podobny Eminger neni zadna ztrata ted me vice zajima jak klub nalozi s Nylanderem....myslim si ze bychom mohli dostat nejake mlade nadejne hrace.....
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 2 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  Louža Sun Jul 27, 2008 4:15 pm

Nu Nylander už taky není co bejval už ale taky na to má svůj věk ale nemyslím si že ho vedení vymění hlavně aby se neopakovali chyby jako dělal GM Islanders Milbury panebože jen to néééééé!!!!
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 2 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  J.R.-20 Sun Jul 27, 2008 5:52 pm

Moje tajný přání je, vyměnit Nylandera na Floridu a za něj by jsme mohli získat skvělého obránce, který se jmenuje JAY BOUWMEESTER!!!!!!!!

Moje důvody: Po odchodu Oli Jokinena do Phoenixu, chybí Floridě skvělý centr a vůdce a Nylander by mohl být ten pravý...
Naopak je známo, že Jay Bouwmeester podstoupí arbitráž a někde jsem četl, že za Panthers už hrát nechce.....

Kdyby moje přání vyšlo, tak by to bylo super a byl bych před nadcházející sezónou spokojen.... bounce bounce bounce

J.R.-20
Hráč farmy
Hráč farmy

Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 01. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 2 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  Louža Sun Jul 27, 2008 5:57 pm

J.R.-20 napsal:Moje tajný přání je, vyměnit Nylandera na Floridu a za něj by jsme mohli získat skvělého obránce, který se jmenuje JAY BOUWMEESTER!!!!!!!!

Moje důvody: Po odchodu Oli Jokinena do Phoenixu, chybí Floridě skvělý centr a vůdce a Nylander by mohl být ten pravý...
Naopak je známo, že Jay Bouwmeester podstoupí arbitráž a někde jsem četl, že za Panthers už hrát nechce.....

Kdyby moje přání vyšlo, tak by to bylo super a byl bych před nadcházející sezónou spokojen.... bounce bounce bounce

To nezní špatně nechť ať se tvé přání splní Bouwmeester by byla určitě posila jak bejk Very Happy
Louža
Louža
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 210
Age : 36
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 2 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  fancaps Sun Jul 27, 2008 5:59 pm

J.R.-20 napsal:Moje tajný přání je, vyměnit Nylandera na Floridu a za něj by jsme mohli získat skvělého obránce, který se jmenuje JAY BOUWMEESTER!!!!!!!!

Moje důvody: Po odchodu Oli Jokinena do Phoenixu, chybí Floridě skvělý centr a vůdce a Nylander by mohl být ten pravý...
Naopak je známo, že Jay Bouwmeester podstoupí arbitráž a někde jsem četl, že za Panthers už hrát nechce.....

Kdyby moje přání vyšlo, tak by to bylo super a byl bych před nadcházející sezónou spokojen.... bounce bounce bounce
Jay by byl super ale nevim jestli bys me jeste neco nemuseli pridat ale udelat trade treba Nylander,Jurcina-Bouwmeester,Volba v draftu tak to bych se vubec nezlobil..... Very Happy Very Happy Very Happy
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 2 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  XruC Sun Jul 27, 2008 6:03 pm

No Bawmester do WSH za Nyleta? Sice ked vidim, kto robi na FLO GM, tak si myslim, ze by to mohlo byt, keby McPhee velmi tlacil na pilu, ved ten Martin bol schopny vymenit Luonga za Bertuzziho. What a Face A pritom Luongo je asi top 3 brankar momentalne..Ale aby som sa dostal spat k teme, osobne tomu neverim a mam takeho zleho tusaka, ze GM GM (to som sa naucil na oficialnom fore Capisatl Very Happy = GM George McPhee) ho nebude chciet ani vymenit, ale niekoho jednoducho musi, tak som zvedavy.

K Emingerovi..podla mna to ziadna velke strata rozhodne nieje a nezabudajte, ze vdaka jeho odchodu sme si mohli vybrat Carlsona, co moze byt do buducna podobny obranca ako Green.
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 2 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  XruC Sun Jul 27, 2008 6:23 pm

Tak sa chcem ospravedlnit vsetkym citatelom mojho clanku o podpisani Morrisonna za dezinformaciu, pretoze on sa dohodol az na arbitraznom sude. V clanku som to uz opravil.

A chcem sa este opytat, ci neviete, ze ci bude o rok volnym hracom bez obmedzenia..?
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 2 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  XruC Sun Jul 27, 2008 6:28 pm

Tak uz som to zistil..neobmedzenym sa stane az po sezone 09/10.
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 2 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  J.R.-20 Sun Jul 27, 2008 8:04 pm

Jo jo... Taky jsem ráno zjistil, že to bylo až po arbitráži a ne před, ale hlavně že ho máme......Pokud se ho nepokusí GM vyměnit... Wink Wink
O tom že bude vyměněn Nylander, jsem na 100% přesvědčený!!!!!!!!
Protože jak už jsem psal víše, nevím co by jsme s tolika centry dělali...
Fjodorov do prvního útoku k Ovečkinovi, druhý centr Bäckström, třetí Laich a čtvrtý Steckel... Dále může centra hrát taky Gordon...
Prostě pro Nylandera místo nezbývá a bude vyměněn ještě před začátkem sezóny, ale za kvalitního floridského beka to asi nebude....
To je jen moje toužebné přání.... Ale možné je všechno...

J.R.-20
Hráč farmy
Hráč farmy

Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 01. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 2 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  fancaps Sun Jul 27, 2008 8:06 pm

XruC napsal:Tak sa chcem ospravedlnit vsetkym citatelom mojho clanku o podpisani Morrisonna za dezinformaciu, pretoze on sa dohodol az na arbitraznom sude. V clanku som to uz opravil.

A chcem sa este opytat, ci neviete, ze ci bude o rok volnym hracom bez obmedzenia..?
jsem si rikal co to je za nesmysl kdyz jsem to cetl na oficilanich Very Happy Very Happy Very Happy
fancaps
fancaps
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 407
Age : 36
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 2 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  XruC Sun Jul 27, 2008 8:14 pm

A urcite si si hovoril, co je to za nezmysel na tych oficialnych servroch, ked XruC uviedol, ze sa vyhol, tak sa urcite vyhol..vsak? Very Happy Very Happy


Naposledy upravil XruC dne Mon Jul 28, 2008 3:08 am, celkově upraveno 1 krát
XruC
XruC
Stálice
Stálice

Poeet p?íspivku : 239
Age : 38
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

reakce na nase podepsane hrace.... - Stránka 2 Empty Re: reakce na nase podepsane hrace....

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru